Yeni bir Kore uyarlaması geliyor: Canım Kızım

Yeni bir Kore uyarlaması geliyor: Canım Kızım
Dizinin başrol oyuncuları Lee Bo-young ve Lee Sang-yoon
D Productions, 2016 yaz sezonu için yeni bir Kore uyarlaması üzerinde çalışıyor. İlk bölümü 2012 yılında KBS2 kanalında yayınlanan ve 50 bölüm süren ve ekranda kaldığı süre boyunca çok ses getiren Kore aile draması Seoyoung, My Daughter. Henüz senaryo aşamasında olan projenin oyuncu kadrosu ve diğer detayları netleşmedi.

Mart 2013'te yayınlanan final bölümüyle birlikte ekrana veda eden Seoyoung, My Daughter'in oldukça duygusal bir hikayesi var. Dizi, babasından ayrı düşen Seo-young’un, ikiz kardeşinin yardımıyla babasıyla tekrar bir araya gelmesini konu alıyor.

Dizinin başrollerini, Six Flying Dragons’un oyuncularından Chun Ho-Jin ve Lee-Bo Young paylaşıyor. Dizinin bir diğer önemli karakteri de "My Love from the Star" tanıdığımız Park Hae-Jin tarafından canlandırılıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunu topluca gördüğümüz afişi

Seoyoung, My Daughter, 2012 ve 2013 yıllarında Kore’de birçok ödüle aday gösterildi. 2012 yılında dizinin oyuncuları Lee Sang-yoon ve Lee Bo-young, “En İyi Çift” dalında ödüllendirildi. Aynı yıl, Lee Sang-yoon “Popülerlik Ödülü”ne sahip oldu. 2013 yılında dizi, “En İyi Dizi” ve “En İyi Yazar” ödüllerine layık görüldü, Lee Bo-young ise “En İyi Aktris” ödülünü evine götürdü.

Seoyoung, My Daughter dizisi, Filipinler, Singapur ve Tayland’da yayınlandı. Kore’deki yayın süresi boyunca oldukça büyük izlenme oranları elde etti. İlk iki bölümüyle birlikte izlenme oranlarının %20’sini elde ederek reyting listesinin zirvesine oturdu. Devam eden 22 hafta boyunca da zirvedeki yerini korumayı başardı. Son bölümüyle birlikte %46.7 izlenme oranı yakalarayak, 2013 yılının en çok reyting alan Kore dizisi olarak kayda geçti.

Gelişmeleri bildireceğiz..Yasal Uyarı: Bu sitede yayınlanan içeriklerin 5846 numaralı yasa ile telif hakları korunmaktadır. www.ranini.tv'den yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER