Küçük Esnaf ekibi İzmir'de izleyicisiyle buluştu!

Küçük Esnaf ekibi İzmir'de izleyicisiyle buluştu!
Sezonun son büyük komedisi ‘Küçük Esnaf’, İzmir’i de kahkahaya boğdu. BKM yapımı filmin başrol oyuncuları İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak ve yönetmen Bedran Güzel, Gaziemir Optimum AVM’de gerçekleştirilen seyircili gösterimde binlerce İzmirli tarafından karşılandı. Önce AVM meydanında sevenleriyle buluşan Küçük Esnaf ekibi, ardından Cinemaximum Sinemaları’nda filmi seyircilerle birlikte izledi.


 
İZMİRLİLER ÇİLİNGİR BERHUDAR’A ŞEHRİN ANAHTARINI VERDİ!
 
AVM meydanındaki söyleşiden hemen sonra, sinema salonuna geçen Küçük Esnaf ekibini bir sürpriz bekliyordu. Filmi izlemeye gelen İzmirliler, İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak ve Bedran Güzel’e şehrin anahtarını verdi. Dev anahtarla poz veren ekip, alkışlar arasında salondaki yerini aldı. Kahkaha dolu bir 104 dakika geçiren İzmir seyircisi, filmin sonunda Büyükak, Koçak ve Güzel’i dakikalarca ayakta alkışladı.
 
Senaryosunu İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın kaleme aldığı, kadrosunda İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Gupse Özay ve Cengiz Bozkurt’un yer aldığı Küçük Esnaf sinemalarda…

‘KÜÇÜK ESNAF’ HAFTANIN BİRİNCİSİ OLDU!
 
Baharı kahkahaya boğmaya gelen BKM yapımı ‘Küçük Esnaf’, haftaya damga vurdu! 8 Nisan Cuma günü vizyona giren, yönetmenliğini Bedran Güzel’in, senaristliğini İbrahim Büyükak ve Zeynep Koçak’ın yaptığı film, birinciliğini ilan etti!
 
İbrahim Büyükak, Zeynep Koçak, Cengiz Bozkurt ve Gupse Özay’lı kadrosuyla 148 bin 329 sinemaseverle buluşan ‘Küçük Esnaf’ sinemalarda!
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER