Disney, 23 Nisan’ı coşkuyla kutluyor!

Disney, 23 Nisan’ı coşkuyla kutluyor!
Disney Türkiye, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bu yıl da çocuklar ve ailelerine hep birlikte ve keyifle paylaşabilecekleri, aralarında pek çok ilklerin de yer alacağı dopdolu bir Nisan ayı hediye ediyor. Disney’in efsane filmi Aslan Kral’ın devamı niteliğindeki “Aslan Koruyucular: Kükreme Geri Dönüyor” ve “Mickey İstanbul’da” adlı iki yeni içerik Disney Channel ekranlarında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor. Perakende tarafında ise birbirinden renkli kampanyalarla Çocuk Bayramı coşkusu Nisan ayı boyunca sürecek.

Nesiller boyu anlattığı hikâyeler, yarattığı karakterler ve yaşattığı deneyimlerle tüm ailenin birlikte paylaşabileceği, kalplere hitap eden eğlencenin adresi Disney, bu yıl 23 Nisan’da çocuklar ve ailelerine unutulmaz bir bayram programı sunmaya hazırlanıyor. Program kapsamında yer alacak içerik ve kampanyaları şöyle sıralayabiliriz:

23 Nisan coşkusu Disney Channel ekranlarını süslüyor…

Çocuk odaklı, aileyi de kapsayan kaliteli, güvenilir ve eğlenceli içerikleriyle çizgi filmin vazgeçilmez adresi Disney Channel, bayrama özel yayınlarıyla çocukların 23 Nisan coşkusuna ortak oluyor. Disney’in izlenme rekorları kıran, pek çok dalda Oscar ödülleri bulunan “Aslan Kral” efsanesinin üçüncü jenerasyonda devam eden hikâyesini konu alan çizgi film serisi Aslan Koruyucular; Kükreme Geri Dönüyor adlı 44 dk’lık özel bölümüyle 23 Nisan saat 17:00’de Disney Channel’da başlıyor.

Lansman öncesinde ise Nisan ayının ilk üç hafta sonu art arda Aslan Kral (2 Nisan), Aslan Kral II: Simba'nın Onuru (9 Nisan) ve Aslan Kral 1½ (16 Nisan) Disney Channel’ın beğeniyle takip edilen Sihirli Hafta Sonları kuşağına konuk oluyor. 23 Nisan’daki Aslan Koruyucular: Kükreme Geri Dönüyor lansmanıyla eş zamanlı olarak ayrıca Disney Türkiye web sitesinde Aslan Koruyucular Kükreme Yarışması da başlayacak. Yarışma kapsamında #kükredegörsünler hashtagiyle kükreme videolarını web sitesi ve Disney Channel Facebook sayfasına yükleyerek yarışmaya katılanlar arasında yapılacak elemeler sonucu seçilen videolar, Disney Channel’da yayınlanacak. Ayrıntılar için www.disneyturkiye.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Aslan Koruyucular 2 Mayıs’tan itibaren de hafta içi her gün saat 16:00’da Disney Channel’da çizgi film serisi olarak yayınlanmaya devam edecek.

23 Nisan’ın bayram coşkusunu Disney’in sihirli dünyasıyla birleştirebilme hedefiyle, itinalı hazırlıkların sürdüğünü belirten Disney Türkiye Ülke Müdürü Giovanni Mastrangelo; “Dünya genelinde yalnızca Türkiye’de çocuklara armağan edilen bu bayramı, Disney’e yakışır bir coşkuyla kutlayabilmek için çok özel sürprizler hazırladık. Perakende aktivasyonları ve Disney Channel’da yer vereceğimiz yepyeni içerikler sayesinde Disney’in hayal gücü, eğlence ve yaratıcılık dolu dünyasını tüm ülke genelinde çocuklarla buluşturabilmeyi hedefliyoruz. Disney ailesi olarak yarınlarımızın güvencesi çocuklarımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı içtenlikle kutluyoruz” dedi.

İstanbul Kapalıçarşı’da geçen bir Disney Channel içeriği...

Disney’in çocuklara 23 Nisan sürprizleri arasında tarihinde ilk kez Türkiye’ye özel hazırladığı bir Disney Channel içeriği de yer alıyor. 7’den 70’e her yaştan hayranı bulunan, Disney’in efsane çizgi film kahramanı Mickey ve arkadaşlarının dünyanın tanınmış şehirlerinde başlarından geçen eğlenceli maceraları konu alan Mickey kısaları çizgi film serisi, bu kez İstanbul’da. Kapalıçarşı’nın renkli sokaklarında geçen bu bölüm, Mickey’nin hazırladığı leziz Türk lokumlarını, bulduğu birbirinden sempatik yöntemlerle ziyaretçilere tattırma çabasını içeriyor. Mickey Istanbul’da adlı bu yepyeni kısa çizgi film 23 Nisan’da Disney Channel ekranlarında sevenleriyle buluşmaya hazırlanıyor.

Perakende, Disney sihri ve Çocuk Bayramı heyecanını bir araya getiriyor.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı heyecanı perakende tarafında gerçekleştirilecek çok özel alışveriş fırsatları ile taçlandırılıyor. Tüm ay boyunca sürecek 23 Nisan coşkusu Disney, Hasbro ve Toyzz Shop işbirliğiyle gerçekleşecek “Hayal Et Prenses” kampanyası ile ailelere unutamayacakları bir deneyimin parçası olma şansı sunuyor. Kampanya ile Türkiye’den 4 kişilik iki aile, Eylül ayında sihirli bir haftasonu geçirmek üzere Disneyland Paris’e gönderilecek ve bu kapsamda kendileri için düzenlenecek “Hayal Et, Prenses Kutlama” balosunda katılma şansı elde edecek. Ayrıca; kampanyaya katılan 10 şanslı çocuğa da yenilenen Disney prenseslerinin bir arada olduğu muhteşem seriyi kazanma fırsatı sunulacak. Kampanyaya katılım için son gün 31 Mayıs. Ayrıntılı bilgi için: www.prensesyarismasi.com

Disney’in efsane kahramanı Minnie, ikonik stili ve canlı tarzı ile Minnie by Koton Koleksiyonu’na ilham vermeye devam ediyor. Tuba Ünsal’ın Minnie’nin stilinden ilham alarak tasarladığı koleksiyon bahara özel birbirinden renkli tasarımlar ile çocukların en unutulmaz 23 Nisan anılarına eşlik edecek.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER