Özcan Deniz, Kahraman Yörükhan rolüyle ekrana dönüyor

Özcan Deniz, Kahraman Yörükhan rolüyle ekrana dönüyor
Özcan Deniz, STAR’ın merakla beklenen dizisi “Kaderimin Yazıldığı Gün”de Antakya’nın en köklü ve en varlıklı çiftçi ailelerinden Yörükhan’ların varisi Kahraman Yörükhan’a hayat veriyor.

Sezonun en merak edilen işleri arasında yer alan “Kaderimin Yazıldığı Gün” birbirinden başarılı oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Özcan Deniz, Hatice Şendil, Begüm Kütük Yaşaroğlu, ve Gürbey İleri’nin başrolü paylaştığı, Metin Çekmez, Gül Onat, Goncagül Sunar ve Hakan Meriçliler gibi deneyimli oyuncuların yer aldığı dizide Özcan Deniz, aileyi geleceğe taşıyacak 3 erkek evladın ortanca oğlu “Kahraman Yörükhan” olarak ekranlara gelecek.

Çekimleri Antakya’da devam eden dizide, Yörükhan’ların gözbebeği Kahraman’ın hikayesi; sıradan bir tarım işçisi ailenin kızları Elif ile yolunun kesişmesi ve bu kesişme sonrası her iki ailenin hayatlarında kopan fırtınalar etrafına kurgulanıyor.

Son iki yıldır güçlü hanım ağa “Dila Hanım” rolü ile ekranlarda büyük hayran kitlesi edinen Hatice Şendil, yeni rolü tarım işçisi “Elif” ile de izleyenlerini kendine hayran bırakacak.İLK TEASER’A ÖZEL BİR SES
Aras Bulut İynemli’nin sesinden anlatımla yayınlanan ilk teaser’ı ile ana hikayeyi izleyiciye geçirmeyi başaran “Kaderimin Yazıldığı Gün” Ekim ayında ekranlarda olacak.

Yapımcılığını O3 Turkey Medya’nın üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda Ulaş İnaç oturuyor. Proje tasarımda Aynur Sayar’ın yer aldığı dizinin uygulayıcı yapımcısı ise Cengiz Çağatay.      
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER