Deliorman ekibi özel gösterim için Ankara'ya geliyor!

Deliorman ekibi özel gösterim için Ankara'ya geliyor!
‘‘Deliormanlı’’ filminin yönetmeni Murat Şeker, başrol oyuncusu Sarp Levendoğlu ve senarist Ali Tanrıverdi Ankara seyircisiyle buluşuyor.

Yapımcılığını Sugarworkz ve TAFF’ın yaptığı, senaryosu Ali Tanrıverdi ve aynı zamanda filmin yönetmeni de olan Murat Şeker tarafından kaleme alınan “Deliormanlı” film ekibi, 5 Nisan Salı Günü saat 19.00’da gerçekleştirilecek seyircili özel gösterimde Ankaralılarla beraber film izleyecekler.

İstanbul’un çeşitli semtleri kullanılarak 5,5 haftada çekilen filmin başrollerini Sarp Levendoğlu (Deliormanlı Savaş Türkyılmaz), Birce Akalay (Haber spikeri Hülya Yiğit), Gürkan Uygun (Tahsin Kara), Danny Williams (Tommy Dixon) paylaşıyor. Ünal Silver (Faruk Hoca), Altan Gördüm (Bob Fisher), Sema Poyraz (Nezaket Anne), Derya Şensoy (Yeşim), Murat Akkayunlu (antikacı) ve Murat Serezli’nin (Doktor) gibi isimlerin de rol aldığı film de “Deliormanlı” lakaplı Avrupa Şampiyonu bir boksörün yaşadığı inişli çıkışlı hayatı aksiyon, dram ve aşk dolu maceralarla konu ediliyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER