‘Alibaba ve 7 Cüceler’ TV’de ilk kez Moviemax Turk HD’de!

‘Alibaba ve 7 Cüceler’ TV’de ilk kez  Moviemax Turk HD’de!
Türk sinemasının en çok izlenen, en iyi ve en yeni Türk filmlerini ekrana getiren Moviemax Turk HD, Cem Yılmaz’ın senaristliğini, yönetmenliğini ve başrolünü üstlendiği “Alibaba ve 7 Cüceler” filmini 26 Mart Cumartesi akşamı 22.00’da TV’de ilk kez sinemaseverler ile buluşturuyor.

2015-2016 sinema sezonunun en çok izlenen ve beğenilen yerli komedi yapımlarından biri olan “Alibaba ve 7 Cüceler”26 Mart Cumartesi günü saat 22:00’da, televizyonda ilk kez, Digiturk 17 No’lu kanalda yayın yapan Moviemax Turk HD’de olacak.

Sezonun en iyi çıkış yapan filmleri arasında yer alan yerli komedi “Alibaba ve 7 Cüceler”, iş hayatlarının yapacakları yurt dışı seyahatinde değişeceğini düşünen Şenay ve İlber’in başından geçenleri konu alıyor. Cem Yılmaz’ın yazıp yönettiği ve oynadığı, başrollerinde Cem Yılmaz ile birlikte Irina Ivkina, Zafer Algöz ve Çetin Altay’ın yer aldığı filmde; katıldıkları bahçecilik fuarında yanlış kişilerle karşılaşıp beklemedikleri bir olayın tam ortasına düşen Şenay ve İlber, dünyayı tehdit eden bir güç ile karşı karşıya olduklarını kısa zamanda anlayarak, hem kendilerini hem de tüm insanlığı bu beladan kurtarmanın yollarını aramaya başlıyor.

Moviemax Turk HD, televizyon izleyicisinin merakla beklediği ve evinin salonunda rahatça izleyeceği, Türk sinemasının en yeni, en iyi ve önemli yapıtlarını yayınlamaya devam edecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER