Nefes kesecek Sheffield Boks Gecesi NTV Spor’da!

Nefes kesecek Sheffield Boks Gecesi NTV Spor’da!
İngiltere'nin Sheffield şehrinde gerçekleştirilecek boks gecesinde nefes kesecek karşılaşmalar, 26 Mart Cumartesi 22:15’dan itibaren canlı yayınla NTV Spor’da.
 
Kell Brook - Kevin Bizier / IBF Yarı Orta Sıklet Unvan Maçı / canlı
Luke Campbell - Gary Sykes / canlı
 
IBF Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonluk Maçı
 
IBF Yarı Orta Sıklet Dünya Şampiyonu Kell Brook, unvanını üçüncü kez korumak için Kanadalı Kevin Bizier’ın karşısına çıkıyor.
 
35 maçta 35 galibiyeti bulunan İngiliz Şampiyon Kell Brook unvanını ünlü Amerikalı yıldız Shawn Porter'i yenerek ABD'de kazanmıştı. Brook daha sonra Jo Jo Dan ve Frankie Gavin karşısında unvanını korumayı başarmıştı.
25 galibiyet 2 mağlubiyetle kariyerine devam eden Kevin Bizier ise rakibini evinde yenerek unvanını ele geçirmek isteyecek.
 
Dev Gecede Olimpiyat Şampiyonu da var
 
Aynı gece 2012 Londra olimpiyatlarının şampiyonu Luke Campbell da ringe çıkacak.
 
İngilizlerin büyük beklentiler içinde olduğu ve 12 galibiyeti olan İngiliz olimpiyat şampiyonu Campbell’ın rakibi ise Gary Sykes. Gary Sykes, Britanya İmparatorluğu unvan maçında olimpiyat şampiyonuna karşı kozlarını paylaşacak.
 
İngiltere'nin Sheffield şehrindeki Sheffield Arena'da gerçekleşecek karşılaşmalar, 27 Mart Cumartesi 22:15’dan itibaren canlı yayınla NTV Spor’da ekrana gelecek.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER