Kertenkele'nin Hicabi'si Fatih Doğan, şimdi de halk kahramanı oldu!

Kertenkele'nin Hicabi'si Fatih Doğan, şimdi de halk kahramanı oldu!
Kertenkele dizisinin Hicabi'si Fatih Doğan, şimdi de halk kahramanı oldu. Dizide canlandırdığı Hicabi karakteriyle ilk günden bu yana büyük bir hayran kitlesine sahip olan Doğan'ın, son bölümde dizinin gizemli halk kahramanı Akıncı olduğunun ortaya çıkması tüm izleyicileri şaşırttı. 
 
Genç oyuncu Fatih Doğan, rol aldığı dizi için kılıktan kılığa girmeye devam ediyor. Kertenkele dizisinde genç ve meraklı bir din adamını canlandıran Doğan, dizide kim olduğu büyük merak uyandıran gizemli kahramanı Akıncı olarak izleyicilerin karşısına çıktı. Naif ve doğal bir din adamı karakterine hayat veren ve hocası Kertenkele'ye sorduğu sorularla herkesi gülümseten Fatih Doğan, halk kahramanı Akıncı olduğunun ortaya çıkmasıyla tüm izleyenleri şaşırttı. Hicabi'nin naifliğinin yanında Akıncı'nın karakterinin aksiyon sahneleri dikkat çekti.
 
Daha önce Çılgın Dersane Üniversitede dizisinde rol alan, ardından Hicabi karakterini izleyicilere sevdiren Fatih Doğan, şimdiden komedi filmleri için pek çok teklif alıyor. Senaryoları değerlendiren Doğan, yakında beyazperdede de hayranlarının karşısında olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER