Paramarça'da Dilara, bebeğini kucağına alabilecek mi?

Paramarça'da Dilara, bebeğini kucağına alabilecek mi?
Başrollerini Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştıkları, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın dün akşam (Pazartesi) yayınlanan 57’inci bölümü heyecan dolu gelişmelere sahne oldu.

HAZAL HERKESİ KORKUTTU
Hazal’ın yalan söylediğini öğrenen Cihan çok öfkelendi. Cihan’ın öfkesinden korkan Hazal, Emrah’ın aklını çeldi. Hazal’a yardım ettiğini sanan Emrah, onu yengesinin evine getirdi. Hazal burada intihara teşebbüs etti. Cihan, son anda Hazal’ı kurtardı. Cihan ile Ozan arasında şiddetli bir tartışma yaşandı. Cihan, Ozan’ı evden kovdu. Keriman, Dilara’nın Cihan’dan hamile olmadığını duydu. Özkan tahliye oldu. Deniz, evlerini sattı ve annesinin aldığını sandığı parayı Rahmi Bey’in üzerine savurdu. Harun, Candan’ın avukatlık lisansını iptal ettirdi. Hazal, Ayşe’ye Cihan ile Dilara’nın göstermelik evlilik yaptıklarını anlattı. Dilara’nın doğum sancıları başladı. ‘Paramparça’nın 57. bölümündeki bu anlar sosyal medyada da çok konuşuldu.

YENİ BÖLÜMDE BÜYÜK SÜRPRİZLER YAŞANACAK
Doğum sancıları başlayan Dilara, bebeğini kucağına alacak mı? Cihan’ı neler bekliyor? Cihan’ın göstermelik evlilik yaptığını öğrenen Ayşe’nin yaklaşımı ne olacak? Harun ve Maide neler planlıyor? Tüm bu sorular ‘Paramparça’nın 21 Mart Pazartesi günü Star’da ekrana gelecek yeni bölümünde yanıt bulacak.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER