"Güneşin Kızları Final Olmasın" diyen 1 milyon fandom var!

Süreç Film’in Kanal D için hazırladığı, yönetmenliğini Sadullah Celen’in yaptığı, senaryosunu Deniz Dargı ve Cenk Boğatur’un kaleme aldığı, Emre Kınay, Evrim Alasya, Tolga Sarıtaş, Burcu Özberk, Berk Atan, Hande Erçel'in başrollerini paylaştıkları drama "Güneşin Kızları" final kararı aldı.

Perşembe akşamları yayınlanarak reyting listesinde güçlü sonuçlar alan dizi, ilk bölümünden beri güçlü bir fandom kitlesiyle ilerliyor. Kış sezonu açılınca yayın gününü Kurtlar Vadisi Pusu'ya bırakarak pazartesi akşamları yayınlanmaya başlayan dizinin reytingleri de düşmeye başlamıştı. Kanal uzun süre gün değişikliğine gitmeyerek Pazartesi gecesi yayınlamaya devam ettyse de sonunda cumartesi akşamına transfer ettiğinde Güneşin Kızları ciddi bir kan kaybına uğramıştı bile..

Gidişat yükselişe geçmeyince yapım şirketi ve kanal diziyi bitirme kararı aldılar. Haftalardır beklenen bu karar dün dizinin resmi Twitter hesabından açıklandı. Diziyi izleyen ve sosyal medyada haftalardır ara vermeksizin, her durumda destekleyen fanlar da bir etiket çalışması başlattılar. GüneşinKızları FinalOlmasın etiketi, henüz 24 saat dolmadan 1 milyonu aşarak yeni bir rekora imza attı.

Bu imza kampanyası dizinin final yapmasını engelleyemeyecek, bu aşikar. ancak umarız yazım ekibi fanları en az mutsuz edecek finali planlamışlardır.

Bütün Güneşin Kızları Ailesi'ne az üzüntülü bir final seyri dileriz..

#GüneşinKızlarıFinalOlmasınBİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER