Nobel Barış Ödülü Konseri Power TV'de!

Nobel Barış Ödülü Konseri Power TV'de!
100 yıldan fazla bir süredir bilim, edebiyat gibi farklı alanlarda insanlığa hizmet edenleri ödüllendirmek amacıyla Nobel Ödülleri içinde verilen Nobel Barış Ödülü’nün hemen ardından gerçekleştirilen “Nobel Barış Ödülü Konseri” 9 Mart Çarşamba saat 21:00’de Power TV’de...

Müziğin en önemli geceleri SAG, BRIT, BAFTA ve Grammy Ödül Törenleri ile Sinatra 100- An All-Star Grammy Konseri’nden sonra “Nobel Barış Ödülü Konseri” de V2K Designers sponsorluğunda Power TV’de yayınlanacak. Amerikalı ünlü stand –up ve talk-show sanatçısı Jay Leno sunuculuğunda gerçekleşen “Nobel Barış Ödülü 2015 Konseri”, gecede yer alan birbirinden özel isimlerin performanslarıyla unutulmaz bir müzik gecesi yaşatmıştı.

Şarkıcı, müzik yazarı ve dansçı Jason Derulo, uluslararası müzik yıldızı Kygo, Danimarkalı pop şarkıcı Mø, 2000’lerin başında yeniden bir araya gelen müzik topluluğu A-Ha, Norveçli şarkıcı ve söz yazarı Aurora ve Tunuslu müzisyen Emel Mathlouthi unutulmaz performanslarını bu özel gecede müzikseverlerle buluşturuyor.

“Nobel Barış Ödülü Konseri” 9 Mart Çarşamba saat 21:00’de Power TV’nin Digitürk 100, D Smart 119 kanallarından ve uyduda Türksat- 4 A Batı kapsama alanından izlenebilecek. Konserin tekrarı ise 12 Mart Cumartesi saat 12.00 ve 13 Mart Pazar günü saat 21.00’de ekrana gelecek.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER