‘Ali Kundilli 2’ vizyona girdi!

‘Ali Kundilli 2’ vizyona girdi!
Sosyal medyada keşfedilen ve ilk filmi ‘Ali Kundilli’ ile 500 bin kişi tarafından izlenen Cem Gelinoğlu, ikinci filmiyle geri döndü! Dost canlısı, namuslu, delikanlı Ali Kundilli, ikinci kez izleyiciyle 4 Mart Cuma günü buluştu!
 
İlk filmde, sevdiği kız İlknur’la evlenme sürecinde başından geçen eğlenceli olayları kahkahalarla izlediğimiz Ali Kundilli bu kez çok daha fazla güldürmek için geliyor. Ali Kundilli şimdi de baba oluyor!
 
BENZİNE VE SUÇ İŞLEMEYE AŞEREN HAMİLE!
 
8 aylık hamile eşi İlknur’un bitmek tükenmek bilmeyen isteklerini yerine getirmek için seferber olan ve hayal bile edilemeyecek durumlara düşen Ali Kundilli’nin babalık yolundaki macerası yine 7’den 70’e herkesi çok eğlendiriyor. İlknur’un benzine ve suç işlemeye aşermesi gibi birbirinden ilginç istekleri ve akıl almayan hamile kaprisleri karşısında Ali Kundilli’nin yaşadıkları hem çok tanıdık geliyor hem de izleyenleri kahkahaya boğuyor!
 
ALİ KUNDİLLİ ‘KARA KIZ’LA HEM GÜLDÜRECEK HEM OYNATACAK!
 
İlk filmde, bir Erzurum türküsü olan ‘Minnoş’u yorumlayan Ali Kundilli oyuncuları, bu kliple 6 milyon kez izlenmişti. Yeni film ‘Ali Kundilli 2’de babalık heyecanı yaşayan Ali Kundilli bu filmde de bir başka Erzurum türküsü olan ‘Kara Kız’ ile sevenlerinin karşısına çıkıyor!
 
Başrollerini Cem Gelinoğlu, Zeynep Aktuğ, Ezgi Tombul, Sami Aksu, Emre Mutlu, Hakan Bilgin ve Ayşegül Atik’in paylaştığı Fa Film yapımı ‘Ali Kundilli 2’ vizyonda!
 
Senaryosunu Cem Gelinoğlu ve Faruk Aksoy’un kaleme aldığı ‘Ali Kundilli 2’nin yönetmen koltuğunda, ‘Fetih 1453’ ve ‘Recep İvedik’ gibi rekortmen filmlerin yapımcılığını ve yönetmenliğini yapan Faruk Aksoy oturuyor.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER