Da Vinci Learning TV’den ailelere ''Kirala - Seyret'' servisi

Da Vinci Learning TV’den ailelere ''Kirala - Seyret'' servisi
Dünya genelinde 18 milyondan fazla ailede günlük hayatın bir parçası olarak takip edilen, yenilikçi ve özgün eğitim kanalı Da Vinci Learning, artık Kirala Seyret servisi ile herkes tarafından seyredilebilecek. Çocuklarımızın zamanını daha verimli geçirmeleri için web ve mobil cihazlar üzerinden artık istenen her an ve her yerden izlenebilecek programlar, Da Vinci Learning’in eğlenceli bilim, teknoloji, kültür ve sanat alanlarındaki zengin içeriklerinden oluşmaktadır.

Tercihe göre istenen her bölümün 2,90 TL’den kiralanarak seyredilebildiği içerikler, “Düşünme Çerçeveleri Modeli” adı verilen bir öğrenme metodolojisine göre, her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi desteklemektedir. Ailenin birlikte seyredebileceği uygun kalitede geniş bir program yelpazesine sahip Da Vinci Learning’in Kirala Seyret programları arasında; Sihirler, Marvi Hammer, Bir Varmış Bir Yokmuş İnsanoğlu, Harika Yaratıklar, Bir Varmış Bir Yokmuş… Dünya Gezegeni, Zaman Pusulası, Bir Varmış Bir Yokmuş… Hayat, Keşif Ekspresi, Parmaklarınızın Ucunda ve Zaman Yolcuları’nın tüm bölümleri yer almaktadır.

Türkiye’de D-Smart, Teledünya, Turkcell TV+, Tivibu ve Filbox üzerinden 24 saat HD yayın yapan Da Vinci Learning TV’nin Kirala Seyretservisinden faydalanmak için http://www.davinci-learning.com/tr/vod?kids=1 linkini ziyaret edebilirsiniz.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER