Kiralık Aşk’ın Koray’ı ve Neriman’ı Sahrap Soysal’a konuk oluyor!

Kiralık Aşk’ın Koray’ı ve Neriman’ı Sahrap Soysal’a konuk oluyor!
Star’da 4 Mart Cuma günü ekrana gelecek olan “Sahrap’la Bir Yemek Masalı” nın ilk bölüm konukları Kiralık Aşk dizisinin sevilen oyuncuları Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu oldu.
 
Eğlenceli anların yaşandığı çekimde Nergis ve Onur mutfakta Sahrap’tan tam puan aldı.
 
Şiş kebaplar Onur’dan!
 
Programda, Onur Büyüktopçu, Sahrap Soysal'ın yaptığı yemeğe yardımcı oldu ve  kimyonlu köfte kebabı'nda kıymaları şişe taktı.
 
Nergis Kumbasar ve Onur Büyüktopçu dizide canlandırdıkları Neriman ve Koray gibi yemek yemeyi sevdiklerini itiraf etti.
 
‘Tuzcubaşı’ Onur!
 
Sahrap Soysal, hazırladığı yemeklere tuz koyma işini Onur'a bıraktı ve genç oyuncuya "Tuzcubaşı" lakabını verdi. Sarımsakların dövülme işi ise Nergis Kumbasar’a kaldı.
 
Sahrap, Nergis’in genç kızlık dönemlerini anlattı.
 
Onur, Nergis'le oynayacakları ilk sahnede çok gergin olduğunu, hatta sıkıntısını yönetmenle de paylaştığını anlattı. Onur, çekimler bittikten sonra ise çok rahatladığını söyleyerek Nergis Kumbasar için "O dünyanın en şeker insanlarından biri" diyerek rol arkadaşına övgülerde bulundu.

Nergis Kumbasar, Onur'la sette başlayan dostluklarını özel hayatlarında da devam ettirdiklerini söylerek "Onur artık  ailemize de girdi, kızımla birlikte toplanıp, yemeğe çıkıyoruz" dedi.
 
Sadece yemeğe değil, eğlenceye de doyacağınız “Sahrap’la Bir Yemek Masalı” 4 Mart Cuma günü saat: 09:45'te Star’da başlayacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER