Kaçma Birader | Erdinç ft. Halil - Yozgat Akşamları

Kaçma Birader | Erdinç ft. Halil - Yozgat Akşamları
“Kaçma Birader” daha vizyona girmeden, “Yozgat Akşamları” şarkısı ve eğlenceli klibiyle kahkaha tufanı yarattı! Filmin başrol oyuncularından Emrah Kaman ve Cihan Ercan’ın söylediği, Ömer Faruk Sorak’ın geri vokal yaptığı şarkı yayınlanır yayınlanmaz dillere dolandı. Yozgat’ta çekilen klip ise yayınlandığı gün ‘trend topic’ olup sosyal medyayı salladı.
 
Kaman Kardeşler imzalı “Kaçma Birader”; 4 Mart’ta vizyona girmeye hazırlanırken, film için hazırlanan “Yozgat Akşamları” şarkısının klibi kahkaha fırtınası yarattı. Şarkı için stüdyoya giren Emrah Kaman ve Cihan Ercan, “Yozgat Akşamları”nı birlikte seslendirdiler. Sözleri Bülent Serttaş ve H. Hakan Sunul’a, müziği Nuri Serinlendirici’ye, aranjmanı ise H. Hakan Sunul’a ait şarkının bir başka sürprizi de, geri vokalleri yapan ünlü yönetmen Ömer Faruk Sorak oldu.
 
“YOZGAT BANA, BEN YOZGAT’A ÖZELİM”
 
Dillere dolanan “Yozgat Akşamları” şarkısının, Yozgat’ta çekilen ve Emrah Kaman ile Cihan Ercan’ın yanı sıra Yozgatlıların da rol aldığı ve iki ünlü oyuncunun danslarıyla da damga vurdukları eğlenceli klip; ilk 4 saatinde 40 binin üzerinde izlenirken sosyal medyada uzun süre, en çok konuşulan konular listesinde kaldı.
 
Yapımcılığını, sinema dünyasına yeni bir soluk getirmek için güçlerini birleştiren Endemol Shine Türkiye ve Böcek Film’in üstlendiği “Kaçma Birader”; 4 Mart 2016’da sinemalarda.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER