İstanbul Medya Akademisi'nden indirimli kayıt fırsatı!

İstanbul Medya Akademisi'nden indirimli kayıt fırsatı!
Medya alanında teknik, pratik ve kreatif eğitimler düzenleyerek hem medya ve iletişim dünyasını öğrencilerle buluşturan İstanbul Medya Akademisi'nin bahar dönemi kursları indirimli fiyatlarla başlıyor.

Bahar döneminde 3 Aylık M.E.B. Sertifikalı kurslar 14 Mart'ta başlıyor! Şubat'ta %25 indirimli kaydolabilirsiniz. Sinema Yönetmenliği, Senaryo Yazımı, Sunuculuk ve Spikerlik, Kamera Önü Oyunculuk, TV Haberciliği, Gazetecilik, TV Yönetmenliği, Seslendirme Dublaj, Görsel Efekt ve Compositing, Kurgu Teknikleri, Temel Fotoğraf Eğitimi, İleri Seviye Fotoğraf Eğitimi, Reklamcılık kurslarında erken kayıt dönemi indirimi geçerlidir. 

İstanbul Medya Akademisi, medya alanında teknik, pratik ve kreatif eğitimler düzenleyerek hem medya ve iletişim dünyasını öğrencilerle buluşturan, hem de sunduğu geniş uygulama fırsatlarıyla mesleki tecrübe edinmelerini sağlayan Sinema, TV, Medya ve Oyunculuk odaklı bir eğitim kurumudur. 

Sunduğu prodüksiyon, stüdyo ve teknik imkanlar, prodüksiyon danışmanlığı hizmetleri ve ürettiği TV içerikleriyle aynı zamanda aktif bir yapım evi olan İstanbul Medya Akademisi, bu üretim süreçlerine öğrencilerini dahil ederek geleceğin seçkin medyacılarını yetiştirmeyi hedeflemektedir.

Detaylı bilgi için www.medyaakademisi.com.tr ya da 0 212 452 66 66'dan İstanbul Medya Akademisi’ne ulaşabilirsiniz.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER