‘Big Brother Türkiye’ evinde 11. kez eleme heyecanı yaşanıyor!

‘Big Brother Türkiye’ evinde 11. kez eleme heyecanı yaşanıyor!
‘Big Brother Türkiye’ evinde 14 Şubat Pazar günü eleme heyecanı yaşanacak. ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Rezan, Onur ve Hüseyin oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

EV HALKI, GÖKÇEN YA DA REZAN’IN GİTMESİNİ İSTİYOR
‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim söyleyerek yaptıkları oylama sonucunda bu hafta evden gitmesi en çok istenenler; 4’er oy ile Gökçen ve Rezan oldu. Onur, 3 oy ile evden gitmesi istenen üçüncü, Hüseyin de 2 oy ile dördüncü isim oldu.

‘Big Brother Türkiye’nin 10. hafta finalinde, izleyicilerden en yüksek oyu alarak eve dönen Seda ve Yasin, kurallar gereği bu hafta oylamaya katılamadı ve eleme listesi için isimleri de söylenemedi. 11. haftanın lideri olan Sinan ise, evden gitmesini istediği iki ismi söylerken, dokunulmaz olduğu için onun ismi eleme listesi için söylenemedi.

GÖKÇEN 8. KEZ ELEME LİSTESİNDE
‘Big Brother Türkiye’nin 11. haftasında; Gökçen 8’inci, Rezan 5’inci, Onur 4’üncü, Hüseyin de 3’üncü kez eleme listesine girdi. Pazar akşamı dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

İZLEYİCİLER KİMLERİ KORUYACAK?
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Cuma günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’, Pazar akşamı özetsiz yeni bölümüyle, saat: 22.00’de Star’da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER