İftarlık Gazoz'un yaş sınırlaması değişti!

İftarlık Gazoz'un  yaş sınırlaması değişti!
Yüksel Aksu'nun yazıp yönettiği, başrolünü Cem Yılmaz ve Berat Efe Parlar'ın paylaştığı İftarlık Gazoz filminin yaş sınırlaması 7+ yaş olarak değişti.

Yüksel Aksu'nun kaleminden çıkan ve "motor" demek için üç yıl üzerinde çalıştığı İftarlık Gazoz, 29 Ocak'ta vizyona 13+ yaş sınırlaması ile girmişti. Ancak filmin yapımcılarının Kültür Bakanlığı'na konu ile ilgili olarak yaptığı itiraz sonucunda Kültür Bakanlığı filmin yaş sınırını tekrar değerlendirerek 7+ / 13A olmasına karar verdi. Böylece çocuklar da aileleri ile beraber İftarlık Gazoz filminin keyfine varma yolu açıldı.

Yüksel Aksu ve Cem Yılmaz gibi iki mizah ustasını buluşturan İftarlık Gazoz filmi, önce gülerken tahmin edilenin ötesinde çarpıcı ve etkileyici finali ile sonrasında ağlatarak izleyicileri şaşırtmaya devam ediyor.

Hafta sonunu çocuklarıyla birlikte eğlenceli bir şekilde geçirmek isteyen aileler ve gençler bu karar üzerine filmi tüm salonlarda izleyebilirler. Film Muzaffer Yıldırım/NuLook, Elif Dağdeviren/EDGE CCF ve TEKE Film ortak yapımcılığında sinemalarda.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER