'Big Brother Türkiye' evinde, 11. haftanın eleme listesi belli oldu!

'Big Brother Türkiye' evinde, 11. haftanın eleme listesi belli oldu!
‘Big Brother Türkiye’nin 11. haftasının eleme listesi; Gökçen, Rezan, Onur ve Hüseyin’den oluştu.

‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim söyleyerek yaptıkları oylama sonucundabu hafta evden gitmesi en çok istenenler; 4’er oy ile Gökçen ve Rezan oldu. Onur, 3 oy ile evden gitmesi istenen üçüncü, Hüseyin de 2 oy ile dördüncü isim oldu.

‘Big Brother Türkiye’nin 10. hafta finalinde, izleyicilerden en yüksek oyu alarak eve dönen Seda ve Yasin, kurallar gereği bu hafta oylamaya katılamadı ve eleme listesi için isimleri de söylenemedi. 11. haftanın lideri olan Sinan ise, evden gitmesini istediği iki ismi söylerken, dokunulmaz olduğu için onun ismi eleme listesi için söylenemedi.

ADAYINIZI DESTEKLEYİN 
Bu dört isimden biri, Pazar akşamı (14 Şubat) ekrana gelecek haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan 12 Şubat Cuma günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Pazar akşamları saat 22.15’de, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da. 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER