Brittany Gibbons’un Şişman Kızın İtirafları kitabı çıktı!

Brittany Gibbons’un Şişman Kızın İtirafları kitabı çıktı!
TED konuşmasında soyunarak beden imgesi üzerinde tartışma başlatan Brittany Gibbons’un kaleme aldığı Şişman Kızın İtirafları Libros etiketiyle raflardaki yerini aldı!  

Şişman kadınların bedeninden ve kendisinden nefret ettiği efsanesini yıkmayı bir görev olarak gören Brittany Gibbons, şişman bir kadın olarak kilosunun hayatında yarattığı farklılıkları anlatırken güzellik algımızı da sorgulatıyor. 

Şişman Kadınlar Fetiş Değildir; Tıpkı Zayıf Kadınlar Gibi!

BEDENLERİMİZİ SEVİYORUZ. Modayı seviyoruz. Sevgi dolu ilişkiler yürütüyoruz ve bolca seks yapıyoruz. Biz fetiş değil, normal kadınlarız. Elbette ara sıra kendimizden kuşku duyuyoruz, çünkü robot değiliz ve gezegendeki öteki kadınlardan daha fazla kuşkulu değiliz. Bakın, şişman kızlar doğanın ucubeleri değildir. Tıpkı sizin gibiyiz. Belki biz sizleriz. 

Şişman Kızın İtirafları; bir kadın, bir eş, bir anne, bir kız evlat, bir gelin ve bir internet kişiliği olarak kilomla ilgili sorunlar hakkında düşüncelerimi içeren öykülerin toplamıdır. Emin olun, her satırında olabildiğince dürüst davranmaya çalıştım. Bu kitabı okuyun ve sohbetimizi başlatalım.

Sevgiler,
Brittany 

Yazar Hakkında: Brittany Gibbons yoksul, şişman bir çocuk olarak dünyaya geldi. Bugün ise ülkenin en önde gelen beden imgesi destekçilerinden biridir. Şişman Kızlar Ordusu’nun lideri olarak Facebook grubundan ve brittanyherself.com adlı blogundan binlerce kişiye ulaşıyor. TED konuşmasında soyunduğu, sevgili kocası Andy ile 365 gün süren seks macerası yaşadığı ve 46 beden bikinili fotoğrafını internete koyma cesaretini gösterdiği için medyada geniş yer aldı. Üç çocuğu var ve kocasıyla yeniyetmelik döneminden bu yana beraberler. Bu kitap onun düşünün gerçekleşmesidir.


 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER