Filinta'da Mustafa ve Celal karşı karşıya geliyor!

Filinta'da Mustafa ve Celal karşı karşıya geliyor!
Çekimleri İzmit’te süren, ES Film’in yapımcılığını üstlendiği,  TRT’nin sevilen dizilerinden Filinta ‘Bin Yılın Yılın Şafağında’ dizisinin setinde geçtiğimiz gün, baş rollerden Onur Tuna ve Rıza Kocaoğlu, dizinin güzel oyuncusu Berrak Tüzünataç için karşı karşıya geldiler. Bu iki yakışıklı ve yetenekli oyuncunun, Plato  ortasındaki düellosunda,  şu sözler yankılandı; ‘Madem ikimiz de O’na aşığız! O zaman ikimizden biri ölmeli!

Bu sözler elbette ki dizinin yeni bölümü olan 45. bölümün sözlerinden bir parça. Dizinin baş rolü, Osmanlı gizli teşkilatının yakışıklı kahramanı Filinta Mustafa yani Onur Tuna ile dizinin savaşçı, psikopat, seri katili Padre Celal’i oynayan yetenekli oyuncu Rıza Kocaoğlu, Cuma akşamı yayınlanacak bölümde, aşık oldukları Farah (Berrak Tüzünataç )için düello yapacaklar… Ve bu bitmeyen savaşın biri iyi, diğeri kötü kahramanı bu bölümde seyircilerini muhteşem bir aksiyon sahnesi ile  ekrana bağlayacaklar.

Yönetmenliğini Osman Kaya’nın üstlendiği, senaryosunu Ali Can Yaraş’ın yazdığı Filinta ‘Bin Yılın Şafağında’ dizisi,​ ​5 Şubat​ Cuma 45. Bölümüyle ve her Cuma TRT 1 ekranlarında…
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER