Yeter dizisinde yeni bir aşk mı doğuyor?

Yeter dizisinde yeni bir aşk mı doğuyor?
ATV’de yayınlanan yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Cemal Şan’ın üstlendiği Yeter, Pelin Karahan, Yurdaer Okur, Korel Cezayirli gibi deneyimli başrol oyuncularının yanısıra genç yetenekleriyle de dikkat çekiyor. Özellikle doktor Selçuk’un kızı Ada karakterine can veren Cansu Kurgun ve Yekta’nın asistanı Doktor Mert karakteriyle izlediğimiz Mustafa Mert Koç da özellikle genç izleyicilerin beğenisini kazandı.

Sosyal medyada da fanları gün geçtikçe artan ikili, geçtiğimiz hafta seyrettiğimiz son bölümde, birbirlerine çok değer veren iki arkada ve dostun ötesinde büyük bir aşkın kahramanları olacağı sinyalini de verdi.

Babası trafik kazası geçirdiğinde büyük bir travma yaşayan ve çok güvendiği Yekta’nın (Yurdaer Okur) ameliyatına engel oldukları için Handan (Ayşin Yeşimçapanoğlu), Aylin (Pelin Karahan) ve Uras (Korel Cezayirli)’a düşman olan Ada, Mert’in sayesinde hayata tutunmaya çalışacak.

Gülünce gözlerinin içi gülen, ancak dizide yaşadığı üzüntülü olaylar ruhunda unutulmaz izler bırakan Ada karakterini büyük bir başarıyla canlandıran Cansu Kurgun “Yeter’in, izlemeye alışık olduğumuz işlerden en büyük farkı gerilimi ve temposu. Ada da bu olayların en genç kahramanı. Gerçekten insanı sarsacak acı olaylar yaşayacak ancak Mert sayesinde bunları atlatmaya çalışacak. Mert ve Ada arasında şu an için güçlü bir sevgi bağı var, bu sevgi aşka dönüşecek mi ileriki bölümlerde birlikte izleyeceğiz” dedi.

Yeter’de Doktor Mert karakterini canlandıran Mustafa Mert Koç  da daha şimdiden özellikle genç kızların sevgilisi oldu.

Yeter’in hayatının dönüm noktası olduğunu belirten Mustafa Mert Koç, “Heyecan, adrenalin, gerçek yaşamda sıkça rastladığımız olaylar ve kahramanlarıyla Yeter, izleyicilerin yeni gözdesi oldu. Yapımcısından yönetmenine, oyuncularından kamera arkasına kadar son derece profesyonel, pozitif bir ekiple çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Daha çok yeni olmasına rağmen sağlam dostluklar kurduk. Cansu ile de çok iyi anlaşıyoruz. “ diye konuştu.
 
Yeter’in, heyecanlı, tempolu yeni bölümü (6. Bölüm), 4 Şubat Perşembe akşamı saat 20:00’de ATV izleyicileriyle buluşacak.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER