2016 SAG Ödül Töreni tekrarıyla Power TV’de ekrana geliyor!

2016 SAG Ödül Töreni tekrarıyla Power TV’de ekrana geliyor!
Her sene Oscar ödül töreninden önce Screen Actors Guild (Ekran Oyuncuları Birliği) tarafından, yılın en başarılı film ve dizi oyuncularına verilen ödüller bu yıl V2K Designers sponsorluğunda Power TV’den 31 Ocak Pazar akşamı yayınlanan canlı yayında sahiplerini buldu. 4 Şubat Perşembe günü ise saat 21.00’de, Power TV’den ödül töreni tekrar yayınlanacak.

Tam ismi Screen Actors Guild Awards yani Ekran Oyuncuları Birliği Ödülleri olan ödül törenine damgasını vuran En İyi Film kategorisi’nde “Spotlight” oldu. Sinema kategorisinde “The Revenant” ile Leonardo DiCaprio En İyi Erkek Oyuncu ödülünün sahibi olurken, “Room”la Brie Larson En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. Televizyonda “House of Cards” dizisinde rol alan Kevin Spacey ve “How to Get Away with Murder”ın başrol oyuncusu Viola Davis, SAG Ödülünü kucaklayan dizi oyuncuları oldu.

Film ve dizi severler, dünyanın en büyük sanatçılarının toplamda 15 dalda yarıştığı ödül töreninin tüm kazananlarını Power TV’nin Digitürk 100, D Smart 119 kanallarından ve uyduda Türksat- 4 A Batı kapsama alanından izleyebilirler.

Kaçıranlar için, 2016 SAG Ödül Töreni’nin tekrarı, 4 Şubat 21:00’de V2K Designers sponsorluğunda Power TV’de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER