'Big Brother Türkiye' evinin yeni lideri kim oldu?

'Big Brother Türkiye' evinin yeni lideri kim oldu?
‘Big Brother Türkiye’ evinde 10. haftanın lideri İdil oldu. Evde 7 kişi olmasına rağmen bu hafta bir ilk yaşandı ve sadece 3 kişi; Arsel, İdil ve Gökçen liderlik mücadelesi verdi. ‘Big Brother’ın verdiği ‘boruda tutunma’ görevinin galibi olan İdil, evin yeni lideri oldu. ‘Big Brother’, ‘liderlik görevi’ni bilerek bırakıp, kural ihlali yaptığı için Arsel’i doğrudan eleme listesine aldı. Bu karar İdil’i gözyaşlarına boğdu. ‘Big Brother Türkiye’ evine ‘geri dönüş’ için izleyici oylaması da heyecanla devam ediyor.

CEZALILAR, ‘LİDERLİK GÖREVİ’NDE DE YER ALAMADI


‘Big Brother’, eleme listesine verecekleri isim üzerinde konuşup, anlaşarak kural ihlali yaptıkları için, 9. haftanın finalinde, doğrudan 10. haftanın eleme listesine alarak cezalandırdığı Onur, Sinan ve Hüseyin’i ‘liderlik görevi’nden de men etti.

REZAN DA KATILMADI

‘Big Brother’, 9. haftanın finalinde dokunulmazlık kazanan Rezan’ın ise, ‘liderlik görevi’nde yer alıp almama kararını kendisine bıraktı. Rezan görevde yer almak istemedi.

BORUDA ASILI KALDILAR

Gökçen, Arsel ve İdil, ‘liderlik görevi’ için Arena’ya çıktı. ‘Big Brother’ onlara ‘boruda asılı kalma’ görevi verdi. Buna göre; Arena’da asılı olan borulara el ve ayaklarıyla tutunacaklar, en uzun süre asılı kalan kişi liderliği kazanacaktı. Görev başladı ve borudan düşen ilk isim Gökçen oldu. Ardından da Arsel düştü ve görevin galibi İdil, evin yeni lideri oldu.

‘BIG BROTHER’ ARSEL’İ AFFETMEDİ

‘Big Brother’ ‘liderlik görevi’nde bilerek düşeni doğrudan eleme listesine alarak cezalandıracağını açıkladı. Arsel buna rağmen borudan bilerek düştü ve kural ihlali yaptı. ‘Big Brother’, Arsel’in yaptığı kural ihlalini, onu doğrudan eleme listesine alarak cezalandırdı. ‘Big Brother’ın Arsel’i eleme listesine almasına bir hayli üzülen İdil ise, gözyaşlarına boğuldu.

BU HAFTA ELEME YOK, EVE GERİ DÖNÜŞ VAR!

‘Big Brother Türkiye’nin 10. Hafta Finali’nde evde eleme olmayacak. Aksine, 9. haftanın finalinde Asuman Krause’nin de açıkladığı üzere, daha önce elenen 9 isim arasından bir veya daha fazla kişi eve geri dönecek. Ancak ev halkının bundan haberi yok. Dolayısı ile, adları eleme listesinde olan Onur, Sinan, Hüseyin ve Arsel, hafta boyunca elenme kaygısını üzerlerinde hissetmeye devam edecek.

ADAYINI DESTEKLE, EVE DERİ DÖNSÜN!


İzleyiciler, daha önce eve veda eden; Alphan, Çağla, Demir, Emrah, Funda, Gülşen, Seda, Tuğra ve Yasin arasından, eve geri dönmesini istedikleri adayın ismini, BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonlarından 5 Şubat Cuma günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayını destekleyebilirler.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, 7 Şubat Pazar akşamı da, ‘eve geri dönüş’ heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile saat 22.15’de Star’da.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER