‘Big Brother Türkiye’ evinin 9. elemesi gerçekleşecek!

‘Big Brother Türkiye’ evinin 9. elemesi gerçekleşecek!
‘Big Brother Türkiye’ evinin 9. elemesi Pazar akşamı gerçekleşecek. ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Gökçen, Rezan, Sinan ve Alphan oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri,  ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu akşam eleme heyecanı yaşanacak.

EV HALKI, GÖKÇEN YA DA REZAN’IN GİTMESİNİ İSTİYOR
‘Big Brother Türkiye’ ev halkının ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenenler bu kez; 4’er oy ile Gökçen ve Rezan oldu. Sinan, 3 oy ile evden gitmesi istenen üçüncü isim olurken, dördüncü isim için ise, Alphan ve Hüseyin’e 2’şer oy ile eşit sayıda oy çıktı. ‘Big Brother’, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Arsel’e verdi. Arsel, tercihini Alphan’dan yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 9. haftanın eleme listesi Gökçen, Rezan, Sinan ve Alphan’dan oluştu.

GÖKÇEN 7. KEZ ELEME LİSTESİNDE
‘Big Brother Türkiye’nin 9. haftasında; Gökçen 7’nci, Rezan 4’üncü kez eleme listesinde yer alırken, Sinan 2. kez yer aldı. Alphan da eve geri döndükten sonra bir kez daha eleme listesine girdi. Dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

İZLEYİCİLER KİMLERİ KORUYACAK?
 ‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Cuma günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Pazar akşamı sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi Big Brother Türkiye’ evine veda edecek. 

Big Brother Türkiye, 31 Ocak Pazar günü saat: 22:15'te Star Tv'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER