Supergirl'de Tom Welling'i görecek miyiz?

Supergirl'de Tom Welling'i görecek miyiz?
Smallville dizisinde Clark Kent karakterini canlandıran Tom Welling, Superman rolüyle Supergirl dizisine dahil olmak hakkındaki düşüncelerini açıkladı. 

Buzzfeed, yakın zamanda vizyona girecek yeni filmi The Choice sebebiyle oyuncuyla bir röportaj gerçekleştirdi. Doğal olarak konu televizyondaki çizgi roman uyarlamalarına ve Supergirl'e de geldi. Yeniden Clark Kent karakterini canlandırma konusundaki görüşleri sorulduğunda Welling, "Bazı izleyiciler bu durumdan çok memnun kalırdı. Bazılarının da hiç hoşuna gitmezdi. Şunu söyleyebilirim ki kimse bana böyle bir teklifle gelmedi. O yüzden bilmiyorum. Biraz garip olurdu. Clark'ın şu noktada nasıl bir adam olduğunu bilmiyorum. Kesin olan tek şey Superman olduğu..." sözlerini sarf etti.

CBS kanalında ekrana gelen Supergirl, yakın zamanda bir Smallville oyuncusuyla anlaştı. Smallville'de Kara'yı canlandıran Laura Vandervoort, Indigo rolüyle diziye dahil oldu. 

2001 yılında yayın hayatına başlayan Smallville, Clark Kent'in gençlik yıllarını konu ediyordu. Dizinin sonunda Clark tanıdığımız Superman'e dönüşüyordu. Bu başarılı dizi şimdilerde televizyonda olan Arrow, The Flash, Supergirl, Jessica Jones ve Daredevil dizilerinin yolunu açmıştı. 


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER