Acı Aşk, tekrar bölümleriyle Show TV'de ekrana geliyor!

Acı Aşk, tekrar bölümleriyle Show TV'de ekrana geliyor!
Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk, kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için hafta boyunca her gün Show Tv'de ekrana geliyor.

Yönetmenliğini Çağatay Tosun'un üstlendiği başrollerini; Sezgi Sena Akay, Selin Şekerci ve Seçkin Özdemir'in paylaşacağı dizinin kadrosunda Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur, Erkan Can, Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan gibi isimler bulunuyor.  

Acı Aşk'ın konusu ise şöyle; Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir. 

"Acı Aşk", 25 Ocak Pazartesi gününden itibaren hafta boyunca saat: 15:15'te Show Tv'de.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER