'Big Brother Türkiye' evinin yeni lideri Arsel oldu!

'Big Brother Türkiye' evinin yeni lideri Arsel oldu!
‘Big Brother Türkiye’ evinde 9. haftanın lideri Arsel oldu. ‘Big Brother’ın verdiği ‘Top’ görevinin galibi olan Arsel, evin lideri olarak, ilk kez liderlik kolyesini boynuna taktı.

‘Big Brother’ın verdiği  ‘Top’ görevinde Arsel ve diğerlerinin, önce Arena’daki birbirinden zorlu engelleri geçmeleri, sonra top havuzundaki yüzlerce renkli top arasından, gümüş rengi olanını bulmaları ve son olarak da parkurdaki engelleri dönüşte yeniden geçip, topu adlarının yazılı olduğu yerde toplamaları gerekiyordu. 8 kişinin kıyasıya mücadelesine sahne olan liderlik görevinde Arsel, 5 tane gümüş rengi topu herkesten önce buldu ve birinci oldu. Bu galibiyet Arsel’i, 9.haftada evin lideri yaptı. Liderlik kolyesini ilk kez boynuna takan Arsel,   ‘Big Brother Türkiye’ evinde bu hafta, dokunulmazlığın verdiği güveni yaşayacak ve aynı zamanda muhteşem ‘Liderlik Odası’nda keyif dolu bir hafta geçirecek.

‘SEVDİKLERİM İÇİN ALDIM’
‘Big Brother Türkiye’ evinin 9. Haftadaki lideri olan Arsel, şimdiye kadar ki liderlik oyunlarını, dokunulmaz olmak istemediği için kazanmadığını söyledi. Liderliği, ‘sevdiklerim için aldım’ diyen Arsel, galibiyetin ve liderliğin hiç de kolay kazanılmadığını ise, ‘Sürtünmeden artık ayaklarımı hissetmiyordum’ sözleriyle dile getirdi.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Pazar akşamları saat 20.00’de, eleme heyecanının yaşanacağı   ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da.

9. hafta liderlik görevi;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER