‘Big Brother Türkiye’ evinin 8. elemesi gerçekleşiyor!

‘Big Brother Türkiye’ evinin 8. elemesi gerçekleşiyor!
Big Brother Türkiye’nin geçtiğimiz cumartesi akşamı ekrana gelen ‘Haftanın Finali’ bölümünde,  ‘Big Brother’ın ev halkına verdiği ‘Çark’ görevinde ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan İdil, Seda’nın elenmesini istemiş, ‘Eleme Listesi’ seçeneğini tutturan diğer isim olan  Seda da Rezan’ın ismini söylemişti. ‘Çark’ görevi sonunda Seda ve Rezan, ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesine giren ilk iki isim olmuştu. 

EV HALKI ‘HÜSEYİN VE FUNDA GİTSİN’ DEDİ
8. haftanın eleme listesine girecek son iki kişi için, ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının hafta içinde ikişer isim vererek yaptığı oylama sonucunda,evden gitmesi en çok istenenler; 7 oy ile Hüseyin ve 6 oy ile de Funda oldu. Böylece ‘Big Brother Türkiye’nin 8. Haftasının eleme listesi; Seda, Rezan, Hüseyin ve Funda’dan oluştu.

SEDA İLK KEZ ELEME LİSTESİNDE
‘Big Brother Türkiye’nin 8. haftasında; Rezan 3’üncü, Funda ve Hüseyin 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Seda ise ilk kez yer aldı. Bu akşam dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.
 
KADERLERİ İZLEYİCİLERİN ELLERİNDE
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Perşembe günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Bu akşam sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Asuman Krause’nin sunumuyla ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ Cumartesi akşamı yeni bölümüyle, 20:00’de Star’da.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER