“Evrim Akın ile Ev Kuşu” evlerinizi yenilemeye devam ediyor!

“Evrim Akın ile Ev Kuşu” evlerinizi yenilemeye devam ediyor!
Show TV ekranlarında hafta içi her gün yayınlanan “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, tüm hızıyla devam ediyor. Programın bugün yayınlanan bölümünde, daha önce Show TV Ana Haber bülteninde izlediğimiz sokaklarda flüt çalarak ailesine katkı sağlayan 12 yaşındaki Ömer Akyıldız’ın evi adeta baştan yaratıldı.
 
Evrim Akın’ın sunuculuğunu üstlendiği “Evrim Akın ile Ev Kuşu”nun bugün yayınlanan bölümünde seyirciyi derinden etkileyen anlar yaşandı. 7 kişilik ailesi ile birlikte Avcılar’da bir gecekonduda yaşan Ömer Akyıldız’ın evi baştan inşa edildi. Sokakta flüt çalarak ailesine katkı sağlamaya çalışan Ömer Akyıldız’ın zor hayatını gören Evrim Akın, kolları sıvadı. Evin 3 odasını baştan inşa eden “Evrim Akın ile Ev Kuşu”, Ömer Akyıldız’ın hayatını değiştirdi.
 
GÖZLERİNE İNANAMADI!
 
Rutubet ve bakımsızlıktan neredeyse yaşanmaz hale gelen küçük Ömer’in evi, “Evrim Akın ile Ev Kuşu”programının yoğun çalışmalarından sonra bambaşka bir hal aldı. Evin Yatak odası, çocuk odası ve salonu baştan inşa edildi. Kalacağı çocuk odasını gören Ömer Akyıldız, gözlerine inanamadı ve Evrim Akın’a sarılarak büyük sevinç yaşadı.


 
BÜLENT SERTTAŞ SÜRPRİZİ!
 
Ailenin bu değişimi gördüğü anlarda bir sürpriz de onları bekliyordu. Aileye sürpriz olarak gelen ünlü sanatçı Bülent Serttaş’da bu mutlu tablonun bir parçası oldu. Aile fertleriyle beraber yeni evi gezen ünlü sanatçı, şarkılarıyla da herkese güzel anlar yaşattı.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER