Cartoon Network’ten çocuklara karne hediyesi!

Cartoon Network’ten çocuklara karne hediyesi!
Sevilen çocuk kanalı Cartoon Network, yarıyıl tatili için İstinyePark’ta çocuklara özel bir program hazırladı. 23-31 Ocak tarihlerinde yapılacak etkinlikte, aileler çocuklarıyla birlikte dev sürpriz kutu Toon Machine’de hem eğlenecek hem de Cartoon Network’ün sevilen çizgi karakterleriyle tanışacaklar.

Karne sevinciyle yarıyıl tatiline çıkacak çocuklar, sevilen çocuk kanalı Cartoon Network’ün özel programıyla İstinyePark’ta çizgi film karakterleriyle tanışma ve Toon Machine ile hediyeleri “kapma” fırsatı yakalayacaklar.

23 – 31 Ocak tarihleri arasında İstinyePark’ta kurulacak olan Cartoon Network’ün dev sürpriz kutusu “Toon Machine” ve birbirinden eğlenceli aktiviteler, ailelere ve çocuklara eşsiz anılar yaratacak. “Toon Machine”e dev bir vinçle sarkıp çocuklarının yönlendirmesiyle hediye havuzundan sürpriz hediyeleri kapmaya çalışan aileler, çocuklarıyla birlikte keyifli zaman geçirmenin tadını çıkaracak. Çocuklar, Toon Machine’in yanı sıra Cartoon Network çizgi film karakterleriyle de tanışma imkânı yakalayacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER