Shrek’in kostüm ve makyaj harikası yapımı İstanbul’a geldi!

Shrek’in kostüm ve makyaj harikası yapımı İstanbul’a geldi!
Uluslararası turnesine İstanbul’da, Zorlu PSM’den başlayacak olan, Broadway’in dev prodüksiyonu, SHREK Müzikali 22 şov boyunca her yaştan hayranını misafir edecek. Müzikal, 10 konteynerlik dev seti, 60 kişilik kadrosu ve canlı orkestrasıyla müzikal tarihinin en renkli ve eğlenceli yapımlarından biri… Orijinal dilinde seyirci ile buluşacak olan müzikal, Türkçe üstyazı ile sahnelenecek.

Hikayesi ve sözleri David Lindsay-Abaire tarafından kaleme alınan; müziği Jeanine Tesori’e ait SHREK MÜZİKALİ, DreamWorks Theatricals, Broadway Entertainment Group FZ LLC ve NETworks Presentations, LLC’nin orijinal prodüksiyonuyla 22 Ocak – 7 Şubat tarihleri arasında Zorlu Performans Sanatları Merkezi’nde sahnelenecek.

Müzikal tiyatro seven herkesin ilgisini çekecek...

En İyi Kostüm dalında Tony Ödülü sahibi olan müzikal, sinemadan Broadway’e başarılı uyarlamasıyla eleştirmenlerden tam not alıyor. Uluslararası turne kapsamında ilk kez Türkiye’ye gelecek müzikal, yaklaşık 3 hafta boyunca, 7’den 70’e izleyenleriyle buluşacak. Orijinal dilinde ve Türkçe üstyazı ile sahnelenecek SHREK MÜZİKALİ*biletleri www.zorlucenterpsm.com, Zorlu PSM gişeleri ve www.tixbox.com.tr’den temin edilebiliyor.

Broadway’in Yeşil Dev’i İstanbul’da!

Oscar ödüllü DreamWorks animasyon filmini temel alan canlı bir adaptasyon olanSHREK MÜZİKALİ’nde, altüst olmuş uzak bir diyarda, yakışıklı bir prensten ziyade çirkin bir dev, yaşam enerjisiyle dolu bir prensesi kurtarmaya çalışıyor. Bu maceraya bir de susmak bilmeyen bir eşek, asabi bir kötü adam, huysuz bir kurabiye ve bir düzineden fazla absürt masal kahramanı ekleniyor; böylelikle ‘gerçek bir kahraman’a ihtiyaç duyulan bir karmaşa ortaya çıkıyor! Neyse ki ellerinde böyle bir kahraman var. Adı daSHREK ve bu ülke aslında ona aşina… Sinema versiyonunda ünlü komedyen Mike Myers tarafından seslendirilen SHREK karakteri, ülkemizde de Okan Bayülgen’in sesinden izleyiciyle buluşmuştu.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER