Da Vinci Learning, HD yayına geçiyor!

Da Vinci Learning, HD yayına geçiyor!
Da Vinci Learning TV, bugünden itibaren HD kalitede yayın yapmaya başlıyor. Da Vinci Media Grubu'na bağlı kanal, Türkiye’de D-Smart 122. Kanal, Teledünya 203. Kanal, Turkcell TV+ 160. Kanal, Tivibu 153. Kanal ve digital uydu platformu Filbox’da yüksek çözünürlüklü bir görüntü ve ses kalitesiyle artık ekranlara gelecek.

Her yaştan meraklı zihinleri bir araya getirip, yaşam boyu öğrenmeyi destekleyen, yenilikçi ve özgün bir eğitim kanalı olan Da Vinci Learning, dünya genelinde 18 milyondan fazla evde günlük hayatın bir parçası olarak takip ediliyor. Ailenin birlikte seyredebileceği uygun kalitede, yüksek standartlara sahip çok geniş bir program yelpazesine sahip Da Vinci Learning TV, ailenin tüm fertlerine hitap ediyor. Çocuklara yönelik sabah programlarının ardından, öğleden sonraları ailenin bir arada eğlenebilecekleri programların devamında akşamları ebeveynlerin ve yetişkinlerin merakını cezbedecek programlar sunuyor.

Çocuk ve belgesel kanalı içeriklerini bir araya getiren, eğlenerek öğrenmek ve meraklı olmak üzerine kurgulanan Da Vinci Learning programları, 100 ülkede 16 farklı versiyonda yayınlanıyor.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER