Columbia Winterfest Festivali başlıyor!

Columbia Winterfest Festivali başlıyor!
Kışın en eğlenceli festivali Winterfest’de bu yıl da Columbia rüzgarı esecek. Columbia’nın co-sponsorluğunda Uludağ’da gerçekleşecek festivalde Columbia tarafından yaratılan keyifli aktivitelerle katılımcılar eğlencenin zirvesine çıkacak.

Teknoloji ve tasarımları ile outdoor tutkunlarını vazgeçilmez markası Columbia, Uludağ Winterfest 2016’ya damgasını vuracak. Her sene Columbia sponsorluğunda, kadın ve erkek kategorilerinde gerçekleştirilen SnowCup Snowboard yarışması ile heyecan doruklara çıkacak. Festival boyunca salı günleri gerçekleşecek SOREL after ski partileri ile kayak sonrası eğlencenin anahtarını sunan Columbia, her gün gerçekleşecek buz hokeyi, tırmanış, buz kırma ve daha bir çok oyunla katılımcılara keyifli dakikalar geçirtecek.

Columbia Uluslararası İş Geliştirme Müdürü Greg Goddard’ın da katılacağı Winterfest 2016’da, katılımcılar eşsiz teknoloji ve mükemmel tasarıma sahip Columbia ürünlerini inceleme imkanı da bulacak.

Merakla beklenen Winterfest’de Columbia standından dağıtılacak sürpriz hediyeler heyecan ve eğlencenin dozunu arttırcak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER