Unnado Kitap Festivali, anneleri ve çocukları mutlu etmeye hazırlanıyor!

Unnado Kitap Festivali, anneleri ve çocukları mutlu etmeye hazırlanıyor!
Türkiye’de anne-bebek ve çocuk ürünleri kategorisinde ilklerin sahibi Unnado.com, 1 milyon üyesine 13-20 Ocak tarihleri arasında “Kitap Festivali” sunuyor. 

Dogan Egmont, NTV, İş Bankası, Pearson yayınları gibi önemli yayınevlerinin katıldığı sanal festivalde binlerce kitap, yüzde 50’ye varan indirimle sekiz gün boyunca Unnado.com'da satışta olacak. Ayrıca siteden kitap siparişi veren kullanıcılar, Unnado.com’un geçtiğimiz aylarda başlattığı kampanya ile AÇEV’e de katkı sağlamış olacak. Sanal Kitap Festivali’nden yapacakları her bir kitap alışverişi için bir tane de AÇEV’e bağışlama şansı yakalayabilecekler. Böylece, 4-6 yaş grubu, elverişsiz koşullarda yaşayan, daha önce okul öncesi eğitim alma fırsatı bulamayan çocukların eğitimine de katkıda bulunma fırsatı olacak.

Bünyesinde anne, bebek, çocuk alanında yeni, farklı ve özel markalara yer veren Unnado.com, şimdi de sanal kitap festivali ile anneleri kitapla buluşturuyor. 20 Ocak tarihine kadar, Doğan Egmont, NTV Yayınları, İş Bankası Yayınları, Pearson Yayınları ve Altın Kitaplar gibi daha birçok farklı yayınevi ile, annelere rehberlik veren bebek ve çocuk bakımı kitaplarından, çocuklara bilimi ve sanatı sevdiren yayınlara ve romandan öyküye, şiirden tarihe kadar farklı kategorilerde binlerce eser bulunuyor. Unnado.com Kitap Festivali’nde, 2.99 TL'den başlayan fiyatlarla birlikte, toplamda tüm kitap alışverişlerinde yüzde 50’ye yakın indirim uygulanıyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER