73. Altın Küre Ödüllerini takdim edecek isimler belli oldu!

73. Altın Küre Ödüllerini takdim edecek isimler belli oldu!
73. Altın Küre Ödül Törenin’de ödülleri sahiplerine takdim edecek, heyecan verici isimler belli oldu. Daha önce Altın Küre’de ödül alan ve aday gösterilen birçok isim 73. Altın Küre Ödülleri’ni sahiplerine ulaştıracak.

Bu sene Altın Küre heyecanını izleyicilere aktaracak isimler, Lady Gaga, Jennifer Lopez, Amy Adams, Morgan Freeman, Mel Gibson, Jaimie Alexander, Patricia Arquette, Jim Carrey, Jamie Foxx, Taraji P. Henson, Amber Heard, Bryce Dallas Howard, Kate Hudson, Helen Mirren, Julianne Moore, Eddie Redmayne, Kurt Russell, J.K. Simmons, Channing Tatum, Melissa Benoist, Viola Davis, Grant Gustin Maggie Gyllenhall, Kevin Hart, Terrence Howard, Ken Jeong, Dwayne Johnson, Michael Keaton, Eva Longoria, Jason Statham, Mark Wahlberg ve Olivia Wilde olacak.

Ricky Gervais’in sunacağı, 10 Ocak’ı 11 Ocak’a bağlayan gece FOXLIFE’tan canlı olarak izlenebilecek geceden önce Altın Küre tahminlerini FOXLIFE internet sitesindeki bölümden paylaşan izleyiciler ise sürpriz ödüller kazanarak bu heyecana ortak olacak.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER