Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin Bursa özel gösterimi yapıldı!

Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin Bursa özel gösterimi yapıldı!
Kent Meydanı AVM 4 Ocak Pazartesi akşamı Kocan Kadar Konuş Diriliş filminin özel gösterimine ev sahipliği yaptı. 

Başrol oyuncuları Ezgi Mola, Murat Yıldırım ve filmin yönetmeni Kıvanç Baruönü'nün katıldığı organizasyon saat 20.00'de Avşar Sinemaları'nda gerçekleşti. Filmin oyuncuları 20.00’de fuaye alanında sevenleri ile bir araya geldi. 

Alkışlar ve tezahüratlarla karşılanan ekip 'İlk filmin galasında da sizlerden çok güzel enerji almıştık, bu filmde de çok güzel karşılandık. Bursa izleyicisini çok seviyoruz.' diyerek duygularını dile getirdiler.İzleyicilerle bol bol fotoğraf çektiren Mola, Yıldırım ve Baruönü içten tavırlarıyla dikkat çekti. Yoğun ilgi gösterilen ve yüzlerce hayranın katıldığı özel gösterim üç salonda birden gösterildi.

Salonlara tek tek uğrayan ve izleyicilerin sorularını cevaplayan Mola, Yıldırım ve Baruönü her salonda selfie çektirmeyi de ihmal etmedi. Filmin devamının çekilebileceğini ifade eden Baruönü 'İzleyicinin takdiri devam filmini belirler. ' dedi.

Ezgi Mola ve Murat Yıldırım’ın da mutluluğunu dile getirdiği gecede oyuncular “Yeni yılda en çok izlenen film “Kocan Kadar Konuş Diriliş” ve şimdiye kadar gördüğümüz ilgiden çok memnunuz. Bizi yalnız bırakmayan tüm izleyicilere teşekkür ederiz.” diye konuştu.

Basın mensuplarının sorularını da yanıtlayan filmin oyuncuları ve yönetmen basınla da selfie çektirmeyi ihmal etmedi.


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER