'Big Brother Türkiye' evinde 2016'nın ilk lideri İdil oldu!

 'Big Brother Türkiye' evinde 2016'nın ilk lideri İdil oldu!
‘Big Brother Türkiye’ evinde 6. haftanın lideri, ‘Gemide Durma’ görevinin galibi İdil oldu. İlk kez liderliği elde eden İdil mutluluktan gözyaşlarına boğuldu

GEMİDE AYAKTA KALDI, LİDERLİĞİ KAZANDI
 
‘Big Brother’ın verdiği liderlik görevi ‘Gemide Durma’ için, ev halkı Arena’daki yerlerini aldı. 11 kişinin evin yeni lideri olabilmek için yapmaları gereken ise, önlerindeki havuzu geçmek ve gemide ayakta kalan son isim olmaktı. Büyük bir mücadeleye sahne olan görevde, dakikalar ilerledikçe gemide ayakta kalabilmek daha da zorlu bir hal aldı. Bu çetin mücadelede son ana kadar ayakta kalmayı başaran İdil böylece 6.haftada liderlik kolyesini boynuna taktı. . Liderliğin ardından mutluluk gözyaşları döken İdil, ‘Big Brother Türkiye’ evinde ilk kez dokunulmazlığın verdiği güveni yaşayacak ve aynı zamanda muhteşem ‘Liderlik Odası’nda keyif dolu bir hafta geçirecek.

GÖKÇEN VE ÇAĞLA YİNE ELEME LİSTESİNDE 
Ev halkının ikişer isimle oy verdiği, ‘Big Brother Türkiye’nin 6. haftasının eleme listesi ise; Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda’dan oluştu. ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda bu hafta, Gökçen ve Çağla 6’şar oy ile evden gitmesi en çok istenen isimler oldu. Eleme listesi için adı ilk kez söylenen Emrah, 4 oy ile üçüncü sırada yer aldı. Dördüncü isim için ise, Funda ve Rezan’a 2’şer oy ile eşit sayıda oy çıktı. Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri İdil’e verdi. İdil, tercihini Funda’dan yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 6. haftanın eleme listesi Gökçen, Çağla, Emrah ve Funda olarak belirlendi. ‘Big Brother Türkiye’nin 6. haftasında; Gökçen 5’inci, Çağla 2’nci kez eleme listesinde yer alırken, Emrah ve Funda için bu bir ilkti.

ADAYINI DESTEKLE
 
Bu dört isimden biri, Cumartesi akşamı (09 Ocak) ekrana gelecek haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, Asuman Krause’nin sunduğu ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz saat: 11:30'da ve gece kuşağında saat: 23:45'te, Cumartesi akşamları ise saat: 21:45'te ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da. 

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER