Big Brother Türkiye’de eve veda edecek isim belli oluyor!

Big Brother Türkiye’de eve veda edecek isim belli oluyor!
‘Big Brother Türkiye’ evinin elemesi yarın akşam (2 Ocak) gerçekleşecek. ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’nde eleme listesine giren isimler bu kez; Çağla, Gökçen, Onur ve Demir oldu. İzleyicilerden en az oy alan 4 yarışmacıdan biri, ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde Cumartesi akşamı, haftanın eleme heyecanı yaşanacak.

EV HALKI BU KEZ, ÇAĞLA’NIN GİTMESİNİ İSTİYOR
Big Brother Türkiye’nin eleme listesi; Çağla, Gökçen, Onur ve Demir ’den oluştu. ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda, herkes ikişer kişiye oy verdi. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim bu kez, 8 oy ile Çağla oldu. Listedeki Gökçen’e 6, Onur’a 4 ve Demir’e de 2 oy çıktı. Cumartesi akşamı, bu dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek.

İZLEYİCİLER KİMLERİ KORUYACAK?
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Cumartesi akşamı sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi Big Brother Türkiye’ evine veda edecek.

STÜDYODA BULUŞMA
4 Ocak Pazartesi gününden itibaren eve veda eden yarışmacılar ve ev halkının yakınları günü değerlendirmek üzere ‘Big Brother Türkiye’ stüdyosunda buluşacak ve bu buluşma hafta içi her gün 11.30-13.00 saatleri arasında yine Asuman Krause’nin sunumuyla canlı olarak Star’da yayınlanacak. 

Big Brother Türkiye, 2 Ocak Cumartesi günü saat: 21:45'te Star Tv'de.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER