Coldplay ve Beyonce konserleri yılbaşında E2'de!

Coldplay ve Beyonce konserleri yılbaşında E2'de!
Yeni yıla müzik dolu bir geceyle girmek isteyenler için E2, konserleri ayağınıza getiriyor. Coldplay ve Beyonce konserleri 31 Aralık Perşembe gecesi E2'de ekrana geliyor.


COLDPLAY - (Konser) / 23:00
 
Dünyanın en sevilen müzik gruplarından Coldplay, muhteşem ve inanılmaz performansıyla e2’de ekrana geliyor.
 
Dünyanın en büyük ve sevilen gruplarından Coldplay, altıncı stüdyo albümü Ghost Stories’den seslendireceği parçalarla performansını sergileyecek. Özel bir amfi tiyatroda sadece 800 şanslı kişinin katıldığı konserde muhteşem bir görsel şölen yaşanacak. Eleştirmenler tarafından beğeni toplayan Magic and Midnight’ın yanı sıra grubun klasik hit şarkıları Paradise, Clocks ve Viva La Vida ile unutulmaz bir akşam yaşanacak.


 

ON THE RUN BEYONCE & JAY-Z LIVE IN PARIS - (Konser) / 24.00

Jay-Z & Beyonce’un "On The Run Tour" kapsamındaki Paris konseri e2’de ekrana geliyor.

Dünyanın en ünlü çifti ve süperstarları Beyonce ve Jay-Z’nin beraber çıktıkları ilk turne olan “On The Run Tour”un Paris konseri e2’de ekrana gelecek. Crazy In Love, Drunk In Love, Run The World (Girls), Tom Ford, Diva, Baby Boy, Pretty Hurts, Young Forever ve daha birçok muhteşem şarkıyı seslendirecek olan çift, kızları Blue Ivy’nin de bulunduğu evde çekilen videolarıyla da sevenlerine muhteşem dakikalar yaşatacak.

 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER