NTV’de müzik ve kahkaha dolu bir yılbaşı gecesi!

NTV’de müzik ve kahkaha dolu bir yılbaşı gecesi!
NTV’de müzik ve kahkaha dolu bir yılbaşı gecesi yaşanacak. Önce Royal Filarmoni Orkestrası’ndan Sezen Aksu şarkıları, ardından Hakan Hepcan ile Bi’Dünya Şov Yılbaşı Özel. 
 
DÜNYACA ÜNLÜ ORKESTRA SEZEN AKSU YORUMLUYOR...
31 Aralık Perşembe 20.15
 
Dünyaca ünlü İngiliz Kraliyet Orkestrası, The Royal Philharmonic Orchestra, Erdal Kızılçay'ın yepyeni düzenlemeleri ile Sezen Aksu'nun unutulmaz bestelerini yorumluyor.
 
İtalyan şef Marcello Rota'nın şefliğini üstlendiği konserde Aksu'nun "Kaybolan Yıllar"dan "İstanbul"a, "Onursuz Olmasın Aşk"tan "Kaçın Kurası"na uzanan 15 şarkısı, İsviçre'de yaşayan dünyanın en önemli bas gitaristlerinden kabul edilen Türk müzisyen Erdal Kızılçay tarafından yeniden düzenlendi.
 
Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde 2 gece üst üste yapılan, Sezen Aksu'nun izleyici olarak katıldığı ve yoğun ilgi gören bu özel konser, yılbaşında saat 20.00’den itibaren NTV’de. 

 

Bİ’DÜNYA ŞOV YILBAŞI ÖZEL
31 Aralık Perşembe 22.15

Sosyal medya fenomeni Hakan Hepcan sunuyor, müziğin ustaları genç müzisyenlerle NTV ekranında buluşuyor…

Buray’dan Merve Özbey ve Erdem Kınay’a,  Simge Sağın’dan Ece Seçkin’e 2015’in parlayan yıldızları bu yıla damgasını vuran şarkılarını rock cover yaparak söylüyor.

Müziğin ustaları Coşkun Sabah, İskender Doğan, Bilgen Bengü unutulmaz şarkılarında başarılı rock grubu Kolpa’yla düet yapıyor, klarnet virtüözü Serkan Çağrı onlara eşlik ediyor ve geçmişte dillerden düşmeyen şarkılar yeni halleriyle muhteşem bir müzik şölenine dönüşüyor.

Binbir surat Sefa Doğanay sevilen sanatçıların taklitleriyle kahkahaya boğuyor, sanat müziğinin değerli ismi Kamuran Akkor ve fasıl heyetiyle bir müzik ziyafeti sunuyor.

2016’nın ilk şarkısı Sinan Akçıl’dan “Binbir Gece” yılbaşı gecesi ilk kez NTV ekranlarında yer alıyor.

Atıl Kunt’tan trol şov…

Bi Dünya Şov’un yaramaz çocuğu Salih Zafer Kunt bu kez ünlü isimlere şaka yapıyor.

Birbirinden eğlenceli skeçler ve 2015’e damgasını vuran videoların da yer aldığı “Bİ’DÜNYA ŞOV YILBAŞI ÖZEL” 31 Aralık akşamı saat 22:00’dan itibaren NTV’de... 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER