Leya Kırşan: “Eve Dönüş dizisinin seti, benim oyun parkım!”

Leya Kırşan: “Eve Dönüş dizisinin seti, benim oyun parkım!”
Eve Dönüş adlı diziyle, günümüzün çok konuşulan çocuk yıldızlarından biri olan Leya Kırşan, kendi gibi oyuncu olan ablaları tarafından adeta sevgi yağmuruna tutuluyor. Birbirlerine olan bağlılıklarını ve sevgi dolu duruşlarını çekimler ara verdiğinde de her fırsatta birbirlerine gösteren oyuncular, set aralarında oynadıkları oyunlar ve birbirlerine olan ilgileriyle sıcak bir aile tablosu oluşturuyorlar.

EVE DÖNÜŞ SETİ BENİM OYUN PARKIM…

“Eve Dönüş dizisinin seti, benim oyun parkım” diyen Leya Kırşan, çekim aralarındaki zamanını ablalarıyla birlikte çeşitli oyunlar oynayarak oldukça eğlenceli vakit geçiriyor. Dilşa Çelebi’yle Puzzle oyunları oynarken, İpek Erdem’le de boyama yapan Leya set bittiğinde ise, eve gitmek istemeyip ablalarıyla birlikte kalmak istediğini söylüyor.

Her çekim arasında farklı bir oyun oynuyoruz diyen Dilşad Çelebi ise; “Leya sayesinde, bizde çocukluğumuza geri dönüyoruz. Bize yeni yeni oyunlar öğretiyor. Leya’yı tüm ekip olarak çok seviyoruz. Her sahneden sonra Leya’yı herkes kucağını alıp sevmek oyunlar oynamak istiyor.” diyor.  

Aynı dizide yer almalarından dolayı mutluluk içinde bulunduklarını dile getiren ve “Bizde yağmursuz bir an bile olmaz” diyen Dilşad Çelebi; “Set molalarında, çeşitli oyuncaklarla oyunlar oynuyoruz, fakat biz birbirimizle oynamaktan daha keyif alıyoruz. İpek Erdem çocukları çok seviyor. Leya’nın gözlerini açıp kapaması bile İpek’in Leya’yı öpmesi için yeterli oluyor.” diyerek duygularını ifade etti.  Oynadığı her rol sonrası İpek Erdem’in kucağından inmeyen Leya ise, “iki canım ablam var. İkisini de çok seviyorum. Onlarla birlikte hem sette çekimlerde, hem de set aralarında oyun oynadığım için çok mutluyum.” diyor.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER