Eve Dönüş: Elif'in en büyük hayali gerçek oluyor

Eve Dönüş: Elif'in en büyük hayali gerçek oluyor
Atv'de yayınlanan Eve Dönüş dizisi 11. bölümünde anne ile evlat hasretini işlediği duygu yüklü kar sahnesi seyirciler tarafından telefon yağmuruna tutulmasına sebep oldu.

Ekran başındaki bir çok annenin yüreklerine dokunan sahne göz yaşları içinde bir çok annenin telefonla atv kanalını aramasına sebep oldu. "Ne olur artık Elif annesine kavuşsun" diyen izleyicilerden bir çoğu ise, "Yıllardır evlat hasreti burnumuzda tütüyor. Elif bizim kızımız gibi" diyerek duygularını dile getirdi.

Çekimlerinde yer alan birbirinden etkileyici sahneleriyle, duygu dolu mesajlar veren “Eve Dönüş” dizisi yüreklerimizi yakan, içimizi dağlayan bir sahnede, bir annenin evladı için yapamayacağı hiçbir şeyin olmadığını gözler önüne serdi.

Büyük umutlar içerisinde gökyüzüne bakarak kar yağmasını bekleyen Küçük Elif’in bir dileği vardır. Bu sene yağmayan karın, seneye yağmasını diler. Yanına gelen annesine buruk bir şekilde “Bütün yıl istersem belki olur.” der. Annesinin ise, “Bu yılda kar yağmazsa, her yeri senin için beyazlara bürüyeceğim. Senin için her şeyi yaparım” diyerek evladı için gerçekleştirdiği kar sahnesiyle, bir annenin içindeki yanan ateş, kar taneleriyle sevinç çığlığına dönüşür.

Küçük Elif’in dileğinin gerçekleştiği sahnede “Benim annem yaşıyor” diyerek sevinç çığlıkları atması, umutların lapa lapa yağdığı sahne olarak seyredenlerin tüylerini diken diken ederken, yayınlanan kar sahnesindeki çarpıcı görüntüler ise oldukça duygusal anlar yaşattı.

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER