Yılbaşı sofrasını Jamie Oliver ile 24Kitchen'da hazırlıyoruz!

Yılbaşı sofrasını Jamie Oliver ile 24Kitchen'da hazırlıyoruz!
Jamie ile Yılbaşına Hazırlık, yılbaşı gecesi stres olmadan,kolayca hazırlanabilecek özel yemek tariflerini, 29 Aralık Salı günü 23.00’de 24Kitchen izleyicileri ile buluştuyor.

Amatör ya da işinin ehli, mutfakta olmayı seven ya da sevmeyen herkese eğlenceli sunumu ve kolay tarifleri ile ilham veren Jamie Oliver, bu sefer de iştah kabartan ve pratik bir yılbaşı menüsü ile 24Kitchen izleyicileriyle buluşuyor. 29 Aralık Salı günü 23.00’de, 24Kitchen ekranlarına gelecek Jamie ile Yılbaşına Hazırlık’da noel ve yılbaşı gecesinde evdeki malzemeleri değerlendirerek güzel bir menü hazırlanıyor.

Jamie Oliver, en sevdiği günlerden biri olan noel için kolay yemek pişirmenin ipuçlarını, stresi en aza indirecek çözümleri ve herkesi güvende hissettirecek tariflerini bu programla 24Kitchen izleyicilerine aktarıyor. Yılbaşı sofralarının daha kolay hazırlanmasını sağlayacak pratik bilgiler ve masum hilelerle, ev sahibi ve misafirler güzel bir gece geçirecek. Alışveriş listesini hazırlayıp, mükemmel bir ziyafet hazırlamak için Jamie ile Yılbaşına Hazırlık 24 Kitchen ekranlarına geliyor.

Jamie ile Yılbaşına Hazırlık, yılbaşı gecesinden 2 gün önce, 29 Aralık Salı günü 23.00’de 24Kitchen’da. BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER