‘Big Brother Türkiye’ evinin beşinci elemesi gerçekleşiyor!

‘Big Brother Türkiye’ evinin beşinci elemesi gerçekleşiyor!
Yapımcılığını Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında Star’da ekrana gelen ‘Big Brother Türkiye’ evinde Cumartesi akşamı, 4. haftanın eleme heyecanı yaşanacak. 

EV HALKI BU KEZ ‘TUĞRA GİTSİN’ DEDİ 
‘Big Brother Türkiye’nin 4. haftasının eleme listesi; Tuğra, Rezan, Gökçen ve İdil’den oluştu. ‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda, evden gitmesi en çok istenen ilk isim bu kez, 5 oy alan Tuğra olurken, 4’er oy alan Rezan ve Gökçen, ikinci ve üçüncü isimler oldular. Dördüncü isim için ise, Onur ve İdil’e 3’er oy ile eşit sayıda oy çıktı. Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Sinan’a verdi. Sinan, tercihini İdil’den yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 4. haftanın eleme listesi Tuğra, Rezan, Gökçen ve İdil olarak belirlendi. Cumartesi akşamı, bu dört yarışmacıdan biri ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. 

KADERLERİNİ İZLEYİCİ BELİRLEYECEK
‘Big Brother Türkiye’ izleyicileri, Çarşamba günü saat 16.00’ya kadar evde kalmasını istediği adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonundan 6400’a mesaj göndererek destekledi. Cumartesi akşamı sonuçlar açıklanacak ve izleyicilerden en az oyu alan kişi ‘Big Brother Türkiye’ evine veda edecek. 

Big Brother Türkiye, 26 Aralık Cumartesi günü saat: 21:45'te Star Tv'de.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER