Paramparça yine AB'nin gözdesi oldu!

Paramparça yine AB'nin gözdesi oldu!
Yapımcılığını, Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği ‘Paramparça’, 21 Aralık Pazartesi akşamı yayınlanan 46. bölümüyle ABC1 kategorisinde 8.17 rating, 18.69 izlenme payı ile birinciliğini yine korudu.

Başrollerini Nurgül Yeşilçay, Erkan Petekkaya, Ebru Özkan ve Barış Falay’ın paylaştığı, senaryosu Yıldız Tunç’a, yönetmenliği ise Altan Dönmez’e ait ‘Paramparça’nın heyecanla beklenen 46. bölümüyle tüm Türkiye ekrana kilitlendi.

DİLARA HER TARAFTAN BASKIDA

Harun hakkındaki gerçeklere kulaklarını tıkayan Dilara’ya hem çocuklarının  hem de Cihan’ın cephe alması izleyenleri ekrana kilitledi. Cihan ise Dilara’nın Harun ile evleneceğini duyunca Candan ile işbirliğine oturdu. Bu sahne sosyal medyada  en çok konuşulan konular arasına girdi.

Ozan, Zeynep’e duygularını açıklarken, Zeynep’in bir kızı olduğunu öğrenmesiyle büyük bir şok yaşadı. Cihan gerçekleri Dilara’ya açıklamakta kararlıydı. Cihan’ın,  Harun ile Candan’ın ilişkilerini kanıtlayan fotoğrafları gösterdiği ve Dilara’nın gerçeklerle yüzleştiği son sahne izleyenleri büyüledi.
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER