Demet Akbağ ve Çağan Irmak, Nadide Hayat filminin özel gösterimi için Bursa'da!

Demet Akbağ ve Çağan Irmak, Nadide Hayat filminin özel gösterimi için Bursa'da!
Kent Meydanı AVM 25 Aralık akşamı son günlerin merakla beklenen filmlerinden birine ev sahipliği yapıyor. Çağan Irmak'ın yönetmenliğini yaptığı "Nadide Hayat" saat 19.15'de Bursalı sinemaseverlerle buluşuyor.

Yönetmen Çağan Irmak ve filmin başrol oyuncusu Demet Akbağ'ın katılacağı ve saat 18.00'de bir kokteyl ile başlayacak olan etkinlik Avşar Sinemaları'nda gerçekleşecek. İki salonda birden özel gösterimin yapılacağı gecede Çağan Irmak ve Demet Akbağ filmi sinemaseverlerle birlikte izleyecek.

Yılın son özel gösterim filmi olan, yönetmenliğini Çağan Irmak'ın yaptığı Nadide Hayat'ın başrolünde Demet Akbağ, Yetkin Dikinciler, Ümit Erlim, Sadi Celil Cengiz, Sevil Akı yer alıyor.

Çağan Irmak'ın 12. uzun metrajlı filmi olan Nadide Hayat'ın konusu ise şöyle:

Hayatının ikinci baharını yaşamak isteyen ve evlilik hayatını üniversite eğitimine tercih ederek 50 yaşına gelen Nadide, eşini kaybettikten sonra gençlik hatalarını telafi etmek için kolları sıvar. Nadide, yalnız ve orta yaşlılar için öngörülen dikiş kursundan, koroya, gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulamaz. Gazetede gördüğü bir haberle kendisini önce okul sıralarına, ardından mavi sulara atar. Nadide, bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile "yeni bir başlangıca" yelken açar! 
BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER