“Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu!

“Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu!
Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan “Gelin Evi”’nde haftanın birincisi belli oldu. “Gelin Evi”nin final gününün ev sahibi Kübra Hanım oldu. Kübra'nın evine giden yarışmacılar her şeyi inceleyerek değerlendirmelerde bulundu. 
 
“Gelin Evi”nde bu hafta; “24 yaşındaki Şeyda Çapraz, 26 yaşındaki Serpil Kaya Akman, 21 yaşındaki Büşra İpek Kazak, 28 yaşındaki Yazgı Okumuş ve 20 yaşındaki Kübra Kayaaslan” yarışıyor.
 
ELEŞTİRİ YAĞMURU!
 
Haftanın finalinde Kübra, tüm hünerlerini sergileyerek misafirlerini ağırlamaya çalıştı. Eve gelen yarışmacılar içeri girer girmez Kübra’nın salonunu ve oymalı mobilyalarını eleştiri yağmuruna tuttu. Salondaki aksesuarlardan mutfak temizliğine kadar pek çok konuda eleştiri yapan yarışmacılar, memnun olmadıkları yerleri açıkça söyledi. 
 
“İKİYÜZLÜLÜK KAVGASI”
 
Final anında tüm yarışmacılar eteklerindeki taşları dökmeye başladı. Bu sırada Kübra ve Serpil arasında ufak bir tartışma yaşandı. Serpil, diğer yarışmacı arkadaşı Büşra’yı kendisinin arkasından konuşmakla suçladı. Bu tartışmanın üzerine Büşra gözyaşlarını tutamadı.
 
BİRİNCİLİĞİ PAYLAŞTILAR!
 
Zorlu bir haftanın ardından birinciliği iki yarışmacı birden hak etti. Aynı puanı alan Şeyda ve Büşra, büyük ödül olan 5 tam altının ve 5 bileziği aralarında bölüştü. İki yarışmacı da 17’şer puan alarak diğer yarışmacıları geride bıraktı.BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER