Acı Aşk için yeni tanıtım yayınlandı!

Acı Aşk için yeni tanıtım yayınlandı!
Yapımını TMC, yapımcılığını Erol AVCI’nın üstlendiği, senaryosunu Sema Ali Erol, Figen Şakacı ve Mahir Erol’un kaleme aldığı, müziklerini Kıraç’ın yaptığı; Acı Aşk, acı bir aşkın darmadağın ettiği hayatları anlatıyor. Yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un yer aldığı ve büyük bir merakla beklenen Acı Aşk dizisinin ilk bölüm öncesi son tanıtımı yayınlandı. 
  
İlk bölümü Pazar akşamı saat 20:00'de Show TV'de yayınlanacak olan Acı Aşk'ın 2'inci fragmanının şarkısı da Kıraç'ın Derindekiler albümünde yer alan söz ve bestesi Müfide İnselel' ait olan  "Vazgeçemem" şarkısı oldu.
 
Acı Aşk, mutluluk ve masumiyetle başlayan bir aşkın darmadağın ettiği hayatları konu alıyor. Bir yandan Melek (Sezgi Sena Akay) ve Bulut’un (Seçkin Özdemir) rüya gibi yaşadığı imkansız aşkları, diğer yandan sevgiye aç bir kadın olan Sude’nin (Selin Şekerci) çırpınışı ve bütün bu gönül tutulmalarının arasında aşkın fedakarlık ve cesaretten ibaret olduğunu hatırlatan Ali (Alperen Duymaz)… Bu kördüğüm nasıl çözülecek, yolları nasıl kesişecektir.
 
GENÇ VE USTA İSİMLER BİR ARADA
 
Sezonun iddialı dizilerinden Acı Aşk; oyuncu kadrosunda genç ve tecrübeli isimleri buluşturuyor. Gençlerin beğeniyle takip ettiği Seçkin Özdemir, sevilen oyuncu Selin Şekerci ve Best Model of The World birincisi Sezgi Sena Akay'ın yanı sıra, Alperen Duymaz,  Hüseyin Avni Danyal, Neriman Uğur ve Erkan Can,’ın  da kadrosunda bulunduğu ,Mutlu Güney, Sırma Gülen, Tolga Mendi, Nazan Diper, Çağla Özavcı, Umur Yiğit Vanlı ve Türkü Turan’ın da eşlik ettiği Acı Aşk, 20 Aralık Pazar akşamı saat 20.00'de Show TV ekranında izleyicisiyle buluşacak.
 
İşte Acı Aşk'ın 2'inci fragmanı;

BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER