Big Brother Türkiye’de 3. haftanın eleme listesi belli oldu!

Big Brother Türkiye’de 3. haftanın eleme listesi belli oldu!

‘Big Brother Türkiye’ ev halkının yaptığı oylama sonucunda 3. haftanın eleme listesi oluştu. Evden gitmesi en çok istenen ilk isim 7 oy alan Gökçen olurken, 4’er oy alan Oktay ve İdil, ikinci ve üçüncü isimler oldular. Dördüncü isim için ise, Seda ve Yasin’e 3’er oy ile eşit sayıda oy çıktı.

Big Brother, eleme listesine girecek dördüncü ismi belirleme görevini, evin lideri olan Funda’ya verdi. Seda yakın arkadaşı olduğu için onu eleme listesine almak istemeyen Funda, tercihini Yasin’den yana kullandı. Böylece, ‘Big Brother Türkiye’ evinin 3. haftanın eleme listesi Gökçen, Oktay, İdil ve Yasin’den oluştu.

ADAYINIZI DESTEKLEYİN 

Bu dört isimden biri, Cumartesi akşamı (19 Aralık) ekrana gelecek  haftanın finalindeki elemeyle birlikte ‘Big Brother Türkiye’ evine ve aynı zamanda 1 milyon liralık rekor ödüle veda edecek. Evde kalmasını istediğiniz adayın ismini BBTR mobil uygulamasından ya da cep telefonunuzdan Perşembe günü saat 16.00’ya kadar 6400’a gönderebilir, adayınızı destekleyebilirsiniz.

Yapımcılığını dünyanın en büyük medya prodüksiyon şirketi Endemol Shine Türkiye’nin üstlendiği, sunuculuğunu Asuman Krause’nin yaptığı ‘Big Brother Türkiye’, hafta içi her gün gündüz ve gece kuşağında, Cumartesi akşamları saat 20.00’de, eleme heyecanının yaşanacağı ‘Big Brother Türkiye – Haftanın Finali’ ile Star’da. 

Big Brother Türkiye’de eve kim veda edecek?


BİZE YAZIN!
Ad
Soyad
e-mail
Mesajınız
GÖNDER